Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HŘÍŠNÁ LÁSKA

  Jedenáctiletá dívka porodila syna svému bratrovi!

  08.02.2018 01:01 / zprávy google+ twitter facebook

  Teprve jedenáctiletá dívka z Bolívie porodila minulý pátek ve španělské Murcii zdravého syna. Rodiče o ničem nevěděli, zavolali pro dceru záchranku, když měla dlouhodobé bolesti břicha. Velké překvapení je společně s lékaři čekalo v nemocnici, když zjistili, že dcera je těhotná.

  miminko lupa
  Otcem novorozeného chlapce je jeho vlastní strýc | Archiv

  Testy DNA potvrdí, zda otcem dítěte je skutečně její čtrnáctiletý bratr. Podle deníku The Independent, který citoval český server Novinky.cz, totiž právě na něj padlo podezření. Rodina patří k přistěhovalcům z Bolívie.

  Dívku přivezli takřka na poslední chvíli. Nedlouho poté porodila zdravého chlapce.
   

  Dívka se podle listu potýkala s velkou bolestí břicha. „Její rodiče se domnívali, že trpí střevními potížemi, a raději přivolali záchrannou službu. V nemocnici se však ukázalo, že se nachází v pokročilém stadiu těhotenství,“ píše se v deníku The Independent.

   

  Dívku přivezli takřka na poslední chvíli. Nedlouho poté porodila zdravého chlapce. Také porod prý proběhl bez komplikací. Dívce i jejímu synovi se údajně daří dobře. Podle místního odborníka na zdravotnictví Manuela Villegase se jedná o zcela mimořádný případ. Podle policie je otcem dítěte dívčin čtrnáctiletý bratr. „Správnost tohoto tvrzení však musí potvrdit testy DNA,“ uvedl mimo jiné list. Trestní stíhání mladého Bolivijce ale nečeká. Podle španělského práva je totiž pod věkovou hranicí trestní zodpovědnosti.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...