Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JÍZDA NA MOTORCE!

  To, co vidíte, není ani útok od zvířete ani řezné rány. Je to věc, kterou má doma úplně každý!

  01.10.2016 00:00 / zábava google+ twitter facebook

  Nehoda na motorce lupa
  Nehoda na motorce | Supplied/Facebook

  Jízda na motorce je sama o sobě velmi nebezpečná, jenže rány, které má na sobě tento chlapec, nejsou od motorky, ale od něčeho, co téměř každý z nás nosí denně u sebe.

   

  Bradley Willoughby,  je vášnivý motocyklista, kterému je teprve 16 let a aby se v tomto sportu ještě zdokonalil, skoky na motorce trénuje i u svých rodičů na farmě a u toho velmi rád poslouchá hudbu, jak jinak než ze sluchátek.

   

  Jednoho dne ovšem při tréninku ztratil nad motorkou kontrolu a z motorky spadl na ostnatý drát, ve kterém uvízl a dokonce si zlomil i nohu. Toto by samo o sobě nebylo u motorkářů nic vážného, ale sluchátka, která na sobě při pádu měl, se v momentě stala nebezpečnou zbraní.

   

  Tenký kabel od sluchátek se rázem proměnil v gilotinu a kvůli nim přišel Bradley málem o hlavu. Naštěstí k této nehodě okamžitě přiběhli i Bradleyho rodiče, kteří mu poskytli první pomoc a zavolali záchranku.Jen díky nim Bradley vážnou nehodu přežil a my tímto upozorňujeme na to, jak je nebezpečné během jízdy na motorce a i v autě mít v uších sluchátka. Nikdy nevíte, co se může během jízdy stát, navíc ani neslyšíte, co se kolem vás děje.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...