Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Změna!

  TERČEM POSMĚCHU: Robertu Pattinsonovi se vysmívají kvůli jeho roli! Co to se sebou provedl?

  08.10.2016 00:00 / zábava google+ twitter facebook

  Terč posměchu lupa
  Terč posměchu | Instagram/ You Tube

  V Hollywoodu čelí posměchu star Robert Pattinson (29). Důvodem je jedna z jeho posledních filmových rolí, která mu prostě moc nesedla.

   

  Miláček dívek a žen Robert Pattinson, ztrácí u fanoušků body. Ti se do něj pustili na sociálních sítích kvůli jeho nové roli arabského bohatýra ve filmu Queen of the Desert, kde si zahrál po boku australské krásky Nicole Kidman. 

   

   

  Podle názorů vypadá ve filmu směšně a vůbec se do své role nehodí. Sám Robert si z toho ale nic nedělá. "Herec musí umět ztvárnit i role, pro které není typický. Zahrát si po boku Nicole Kidman byl pro mě obrovský zážitek a celé natáčení jsem si moc užil," reagoval herec na zlé komentáře.

   

   

  Pattinson je známý tím, že si vybírá i hodně zvláštní role a sám přiznal, že se snaží vymanit z povědomí fanoušků jen jako upír ze slavné fantasy ságy. No už brzo uvidíme, jak se mu to povedlo v posledním snímku Queen of the Desert.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...