Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OBROVSKÉ ŠKODY!

  Požár kopřivnického Kauflandu napáchal škodu za desítky milionů! Čtyři lidé se zranili!

  22.10.2016 00:00 / zábava google+ twitter facebook

  Z hořícího Kauflandu stoupal hustý černý dým. S ohněm bojovalo asi sto hasičů, čtyři lidé utrpěli zranění a škoda je asi 50 milionů korun. lupa
  Z hořícího Kauflandu stoupal hustý černý dým. S ohněm bojovalo asi sto hasičů, čtyři lidé utrpěli zranění a škoda je asi 50 milionů korun. | HZS ČR

  Škodu za asi 50 milionů korun napáchal víkendový požár Kauflandu v Kopřivnici. Událost si vyžádala také čtyři zranění!

   

  Zranění utrpěli dva hasiči, jeden policista a také jeden zákazník. Naštěstí se ve všech případech jednalo o lehčí problémy, všichni se nadýchali zplodin hoření.

   

   

  Hořet začal odpad uložený v jednom skladu. Plameny se pak rychle rozšířily. S ohněm bojovala asi stovka profesionálních i dobrovolných hasičů. Podle prvotních odhadů je škoda vyčíslena na 50 milionů korun!

   

   

  Požár jako první zpozorovala jedna ze zaměstnankyň. Byla nutná i evakuace, kolika lidí se dotkla, není zcela zřejmé. Prostory museli opustit zaměstnanci i zákazníci.

   

   

  "Jde o druhý největší požár v Moravskoslezském kraji v letošním roce podle škody a počtu nasazených jednotek hasičů. Zatím největší byl letos požár z konce července v hale společnosti ŽDB Drátovna v Bohumíně na Karvinsku. Oheň tam tehdy způsobil škodu zhruba 200 milionů korun," doplnil mluvčí hasičů Petr Kůdela.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...