Pátek 19. ledna 2018
svátek má Doubravka, zítra Ilona
  OBROVSKÉ ŠKODY!

  Požár kopřivnického Kauflandu napáchal škodu za desítky milionů! Čtyři lidé se zranili!

  22.10.2016 00:00 / zábava google+ twitter facebook

  Z hořícího Kauflandu stoupal hustý černý dým. S ohněm bojovalo asi sto hasičů, čtyři lidé utrpěli zranění a škoda je asi 50 milionů korun. lupa
  Z hořícího Kauflandu stoupal hustý černý dým. S ohněm bojovalo asi sto hasičů, čtyři lidé utrpěli zranění a škoda je asi 50 milionů korun. | HZS ČR

  Škodu za asi 50 milionů korun napáchal víkendový požár Kauflandu v Kopřivnici. Událost si vyžádala také čtyři zranění!

   

  Zranění utrpěli dva hasiči, jeden policista a také jeden zákazník. Naštěstí se ve všech případech jednalo o lehčí problémy, všichni se nadýchali zplodin hoření.

   

   

  Hořet začal odpad uložený v jednom skladu. Plameny se pak rychle rozšířily. S ohněm bojovala asi stovka profesionálních i dobrovolných hasičů. Podle prvotních odhadů je škoda vyčíslena na 50 milionů korun!

   

   

  Požár jako první zpozorovala jedna ze zaměstnankyň. Byla nutná i evakuace, kolika lidí se dotkla, není zcela zřejmé. Prostory museli opustit zaměstnanci i zákazníci.

   

   

  "Jde o druhý největší požár v Moravskoslezském kraji v letošním roce podle škody a počtu nasazených jednotek hasičů. Zatím největší byl letos požár z konce července v hale společnosti ŽDB Drátovna v Bohumíně na Karvinsku. Oheň tam tehdy způsobil škodu zhruba 200 milionů korun," doplnil mluvčí hasičů Petr Kůdela.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...