Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KROK ZA KROKEM

  Kdo ze seriálu Krok za krokem se nejvíce změnil? Jednoznačně tahle žena! Je naúprosto k nepoznání!

  20.09.2016 12:00 / zábava google+ twitter facebook

  Rodiny Lambertů a Fosterů z legendárního seriálu. lupa
  Rodiny Lambertů a Fosterů z legendárního seriálu. | Instagram

  Seriál Krok za krokem a rodiny Lambertů a Fosterů, které tvoří jednu velkou rodinu zná snad každý. Komediální seriál se natáčel sedm let, od roku 1991 do roku 1998. Hvězdy seriálu se v průběhu natáčení pořádně změnili, ještě více se však proměnili v průběhu dalších let. Někteří více, někteří méně.

   

  Koho byste zaručeně nepoznali je Al Lambertová, kterou hrála herečka Christine Lakin. Dnes již sedmatřicetiletá Christine alias Al, se snad ze všech hlavních postav seriálu změnila už v průběhu natáčení, ale dnes už je opravdu k nepoznání. Rodačka z Dallasu se jako jedna z mála seriálových sourozenců stále věnuje herectví. Objevuje se ale spíše v méně známých seriálech a filmech.

   

  Možná se všech dočkáme v dalších pokračováních. Patrick Duffy, který hrál hlavu rodiy Franka Lamberta, by totiž rád natočil pokračování úspěšného seriálu. "Být hercem v seriáu Krok za krokem bylo úžasné. Všichni byli mojí rodinou. Myslím si, že dvouhodinový speciál o tom, kde jsou tyto lidé dnes byl velmi zábavný," prozradil před časem Patrick Duffy pro magazín Hollywood Reporter.

   

  Podívejte se na fotografie v galerii a posuďte sami, zda byste Al Lambertovou dnes ještě poznali...

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...