Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠABATOVÁ V AKCI

  Šabatová opět vyrazila na válečnou stezku. A zase kriminalizuje slušné lidi. Ať už opravdu táhne do háje!

  07.07.2016 09:00 / zábava google+ twitter facebook

  Šabatová už zase vyráží zachraňovat menšiny... lupa
  Šabatová už zase vyráží zachraňovat menšiny... | Česká televize

  Anna Šabatová je známa svými neúprosným postojem ke všem neřádům naší společnosti. Tedy přesněji řečeno ke všemu, co ve své zmatené mysli za neřády považuje. A doplácejí na to většinou slušní lidé.

   

  O případu dvou muslimských „studentek“ zdravotní školy už toho bylo napsáno tolik, že není třeba nic opakovat. Jenom připomínáme, že paní Šabatová za pomoci dalších lidskoprávních aktivistů dotáhla paní ředitelku, která je v tom s největší pravděpodobností zcela nevinně, až před soud. Stání se bude konat počátkem srpna!

   

  A nyní se ombudsmanka pustila s vehemencí sobě vlastní do jiné školy. Rozhodla se totiž, že škola v Krásné Lípě segreguje romské děti. A zase už buzeruje zřizovatele školy, svými požadavky, co všechno má změnit!

   

  Podle starosty, jde ovšem o omyl. Děti nejsou nijak segregovány, ale rozděleny do tříd podle toho zda navštěvovaly, nebo nenavštěvovaly mateřskou školu. Navíc se naše neomylná Anča ani neobtěžovala školu navštívit, promluvit s jejím vedením a nechat si celou situaci vysvětlit. „Pobuřuje mě, že si nedala tu námahu za ředitelkou zajít a mluvit s ní. Mohla se tak sama přesvědčit, jak to ve škole funguje, ne jednat jen s radnicí,“ dodal starosta Jan Kolář.

   

  Přitom i romský aktivista Robert Ferenc, který je autorem původní stížnosti uznal, že škola se už o nápravu pokusila. „Chápu, že nejde všechno najednou. Sám promluvím s romskými rodiči a vysvětlím jim, proč by se měli o školu zajímat a proč dát děti i do alternativní třídy,“ slíbil.

   

  To ovšem paní Šabatové nic neříká. Ona má svojí pravdu, viděnou prizmatem svého pokřiveného vnímání lidských práv, a tak požaduje vyjádření, opatření, nápravu a ukládá termíny.

   

  Ať nám někdo už konečně vysvětlí, proč musíme tuhle figuru platit ze svých daní!?

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...