Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Tak to je síla!

  Video, které nahání hrůzu! Kdo jsou záhadní muži z člunu? Migranti nebo teroristé? Známé letovisko se ocitlo v ohrožení!!!

  16.06.2016 15:00 / zábava google+ twitter facebook

  Španělská letoviska jsou mezi Evropany nesmírně oblíbená lupa
  Španělská letoviska jsou mezi Evropany nesmírně oblíbená | Shutterstock

  Na podivné cizince upozornil turista ve španělském letovisku. Po zhlédnutí videa obyvatele městečka trápí otázka, o koho se vlastně jedná. O migranty nebo teroristy?

   

  Záhadní přistěhovalci se vylodili z gumového člunu blízko města Fuengirola na Costa del Sol a rozutekli se do okolí. Video natočil anglický turista z balkonu blízkého hotelu. Všiml si totiž vratkého člunu s posádkou, kterou tvořilo asi 20 mužů s batohy. Když se jim podařilo dostat se na břeh, přešli přes rušnou silnici, dostali se přes železniční trať i oplocení s ostnatým drátem a zmizeli z dohledu.

   

  Pětadvacetiletý turista z Bristolu popsal, že plavidla si všimla z balkonu jeho přítelkyně. Nejprve si myslela, že jde o nějaký školní výlet, ale když se přiblížili, podobali se prchajícím migrantům, které známe z médií. Poté co se muži vylodili, zmizeli v dálce. „Vidět něco takového bylo opravdu šokující. Nikdy jsem nic takového nezažil. Slyšel jsem, že se to děje jinde, ale ne ve Španělsku," přiznal turista pro britská média.

   

  Kolik takových nezvaných hostů do Evropy nepozorovaně připlulo, se můžeme jen dohadovat. A nejde-li pouze o migranty, ale o teroristy, není to pro blížící se dovolenkáře vůbec dobrá zpráva. Teroristé z ISIS totiž již před časem varovali, že chtějí zaútočit na pláže plné turistů.

   

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...