Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sluníčkáři v šoku!

  Vybuchla mediální bomba! Zpráva o uprchlické krizi, kterou si dodnes nikdo nechtěl připustit!

  14.06.2016 07:00 / zábava google+ twitter facebook

  Že by byl Dalajláma zakuklený xenofob? lupa
  Že by byl Dalajláma zakuklený xenofob? | Twitter

  Další facka pro migrační vítače! Podobná slova nečekali sluníčkáři asi ani ve snu. Duchovní vůdce Dalajláma nesouhlasí s přijímáním uprchlíků do Evropy! Zastánce lidských práv se velice neočekávaným způsobem vyjádřil k aktuální uprchlické krizi, která zmítá Evropou.

   

  V rozhovoru pro Frankfurter Allgemeine Zeitung s osmdesátiletým dalajlámou zazněla hesla jako „vytvoření domovských států“ a „přeplněná Evropa“. „Evropa a například Německo by se nemělo stát arabskou zemí. Německo je Německo,“ prohlásil dalajláma a zároveň řekl, že bohatí mají podat pomocnou ruku chudým. „Když se podíváme do tváře každého uprchlíka, obzvláště žen a dětí, člověk cítí jejich utrpení. Lidé, kteří jsou na tom trochu lépe, mají povinnost jim pomoci. Na druhou stranu, nyní jich je (uprchlíků) už příliš mnoho,“ dodal tibetský duchovní vůdce.

   

  Budeme se zvědavostí sledovat, jak bude Dalajlámovo prohlášení žít dál a jakým způsobem budou jeho jasná slova interpretována zastánci neomezené migrační politiky. Ale jinak nezbývá než dodat: „Vítej mezi xenofoby, rasisty a pravicovými extrémisty, Dalajlámo!"

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...