Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Ten se rozpovídal!

  ŠOK! Známý herec a Haberův kolega prý nemá ptáka! Tak co tedy má?

  07.06.2016 16:16 / zábava google+ twitter facebook

  Ibrahim Maiga se chlubí a ne ledasčím! lupa
  Ibrahim Maiga se chlubí a ne ledasčím! | Archiv

  Slovenský herec černošského původu a zpěvák Ibrahim Maiga (53), který proslul hlavně filmy Fontána pre Zuzanu, kde hrál s Paľo Haberou a ve druhém díle i s Helenou Růžičkovou, se tedy pěkně rozjel. Veřejně prohlásil, že prý nemá "ptáka". Co tedy charismatický, čokoládový frajer má?

   

  Maiga během výstavy fotografií Petra Šuríka v Hainburgu přišel na pódium a všechny doslova odvařil! Rozpovídal se totiž o vlastním přirození. A u mužů tmavé pleti se navíc vyprávějí legendy o tom, jak nadstandardně jsou vybavení.

   

  "Mám jen jednu dcerku, budou jí tři roky. Velmi lituji, že jsem do toho šel tak pozdě. Říkají, že je překrásná a já odpovídám, že nemám ptáka, ale umělecký nástroj,“ zavtipkoval pro Pluska.sk Maiga, který v minulosti získal dvě zlaté desky za alba „TamTam“ a „Baobab“.

   

  Chtěl se tedy Ibi Maiga pochlubit tím, že svým přirozením umí něco víc, než ostatní muži? Patrně ano! Ale své o tom ví asi jen jeho žena a matka jejich dítěte!

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...