Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  To jsou kočky

  Nejkrásnější partnerky fotbalových hvězd?! To budete koukat!

  07.06.2016 10:10 / zábava google+ twitter facebook

  Lionel Messi a Antonella Roccuzzo lupa
  Lionel Messi a Antonella Roccuzzo | Facebook

  Krásné ženy a slavní sportovci, to šlo vždycky ruku v ruce...

   

  Lionel Messi není jen nejlepší fotbalista světa, ale v posteli má i nejkrásnější kočku. Antonella Roccuzzo je kus. A co další borečci?
  Nečeká se od nich nic jiného, než že budou za každé situace dokonalé. Partnerky nejlepších fotbalistů planety nemusí umět vařit, na to mají kuchaře. Dokonce ani uklízet, od toho byla vymyšlena profese uklízeček. Maximálně tak vychovávat děti by se jim mohlo hodit. I když, jsou přeci chůvy, ne? Aby se krásky moc nepředřely...

   

  Edin Džeko a Amra Silajdžič
  Bosenský kanonýr je českým fanouškům tak nějak bližší díky angažmá v Teplicích. S krásnou modelkou, která si zahrála například i v klipu Enrique Iglesiase, je od roku 2012.

   

  Neymar a Gabriella Lenzi
  Hvězda FC Barcelona je sběratelem modelek. Střihá jednu za druhou jako Baťa dřeváky. Asi se tedy není čemu divit, že se poprvé stal otcem už v devatenácti letech.

   

  Mario Balotelli a Fanny Neguesha
  S modelkou se už zlobivé dítko světového fotbalu rozešlo minimálně třikrát. Nejspíš je to však osudová přitažlivost nebo fakt, že Fanny miluje Milán, kde Mario hraje za tamní AC. Pokaždé se k sobě vrátí a tvrdí, že je to do konce života.

   

  Sami Khedira a Lena Gercke
  Útočník Juventusu Turín si sem tam odskočí na přehlídkové molo. Právě tam potkal jednu z nejžádanějších topmodelek. Prý se ji bál oslovit, a tak vzala otěže do rukou ona. Dobře udělala.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...