Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Každý milion dobrý!

  Multimilionářka Bohdalová dostala k narozeninám velmi neobvyklý dar! Kdo tohle vymyslel?

  01.05.2016 05:30 / zábava google+ twitter facebook

  Jiřina Bohdalová oslaví 85. narozeniny. V divadle dostala hodně zvláštní dárek! lupa
  Jiřina Bohdalová oslaví 85. narozeniny. V divadle dostala hodně zvláštní dárek! | Archiv ČT

  Jiřina Bohdalová oslaví za pár dnů 85. narozeniny. Přestože oslavy ji teprve čekají, na její domovské scéně v Divadle Na Jezerce jí kolegové uspořádali v předstihu oslavu. Dostala i hodně netradiční dárek, který ji dojal téměř k slzám.

   

  Na konci nedělního představení "Paní plukovníková", v němž herečka exceluje, během závěrečné děkovačky paní Bohdalovou překvapil přímo ředitel divadla Jan Hrušínský. „Tak to jsem opravdu nečekala,“ řekla dojatě oslavenkyně. Následně ji čekalo standing ovation, gratulace od kolegů a záplavy kytek.

   

  A jaký dar si fanoušci spolu s herci připravili? Jan Hrušínský předal šek na 30 tisíc korun, který byl výtěžkem z představení. Našli se ale i škarohlídi, kterým se finanční dar nezamlouval. „Tohle je trochu kontraproduktivní. Paní Bohdalová vydělává ročně mnoho milionů. Ten výtěžek mohl jít třeba na nemocné a staré lidi, nebo na herce, kteří jsou někde na eldéence. Takhle to vypadá zvláštně," zhodnotila jedna z divaček událost.

   

  Jako hlavní dárek k jubileu však Jiřina Bohdalová dostala film "Každý milion dobrý", který dnes večer odvysílá Česká televize. ⋆

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...