Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  David Schwimmer

  FOTO: Jak dnes vypadá Ross Geller z Přátel? Poznali bysteho ještě?!

  03.06.2016 10:40 / zábava google+ twitter facebook

  Legendární seriál Přátelé lupa
  Legendární seriál Přátelé | Instagram

  Kdo by neznal Přátelé? Americký televizní seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku.

   

  Jednou z hlavních postav je Dr. Ross Geller, Ph.D. Hraje ho David Schwimmer. Jeho sestrou je Monica, jeho spolubydlícím z koleje je Chandler, První manželkou byla lesbička Carol, druhou manželkou Emily Walthamová a třetí manželkou byla Rachel Greenová, kterou hraje krásná Jennifer Aniston.

   

  Ross je nejvzdělanější z party, je doktorem paleontologie, pracoval v muzeu a přednáší na univerzitě. Příliš často se rozvádí a má smůlu na ženy. Má dvě děti a několik bývalých manželek. Je žid.

   

  Ross je do Rachel zamilovaný už od střední školy, Rachel byla spolužačka a nejlepší kamarádka Moniky. První polibek si dali ještě v první sérii v prádelně, na konci první sérii Ross odjel do Číny a Rachel si uvědomila, že ho také miluje. Ross se vrátil s přítelkyní Julií, se kterou se ale nakonec kvůli Rachel rozešel. Jejich vztah se začal rozpadat, protože Ross žárlil na kolegu Rachel Marka. Po několika hádkách se Rachel rozhodla dát si pauzu, což Ross špatně pochopil a vyspal se s dívkou od kopírky Chloe. Později se vzali v Las Vegas, o čemž ale kvůli množství vypitého alkoholu pomalu ani nevěděli a brzy se rozvedli. Jednou spolu opět strávili noc, ale Rachel poté otěhotněla a na konci osmé série se jim narodila holčička Emma. V posledním díle se dali znovu dohromady.

   

  David Schwimmer už navždy bude pro televizní diváky známý jako Ross. Jak ale David vypadá dnes? Poznali byste ho ještě? Podívejte se do galerie...

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...