Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Rada POLICIE!

  Jak se bránit útokům migrantů? To už je opravdu výsměch všem slušným občanům! Slabší povahy může dohnat až k pláči!

  30.05.2016 17:30 / zábava google+ twitter facebook

  Rada policie je opravdu k pláči lupa
  Rada policie je opravdu k pláči | Shutterstock

  Dvacetiletá studentka herectví byla brutálně napadena čtyřčlenným afghánským gangem na nádraží ve Vídni. Podle výpovědi dívky ji útočníci obviňovali z toho, že má příliš vyzývavé oblečené a blond vlasy.

   

  Celý incident se odehrál na nádraží Westbahnhof, kde dívka čekala na vlak na lince S6. „Čekala jsem na vlak, když ke mně přistoupil nějaký muž a začal hovořit cizím jazykem. Poté mi začal sahat na vlasy a dával najevo, že jsou pro něj moje blond vlasy nepřijatelné. Řekla jsem mu, ať na mě nesahá a odejde, což se také stalo. Jenže krátce poté se vrátil s dalšími třemi kumpány,“ svěřuje se dívka, která pro média uvedla jen své křestní jméno Sabina. Rozzuření násilníci dívku napadli a okradli o kabelku i platební karty. Mlátili jí ve vzteku hlavou o zem a poté se dali na útěk.

   

  Dívka byla po útoku velmi vystrašená, ale po výslechu na policii její obavy vystřídal vztek. „Teď jsem spíš hodně naštvaná. Po útoku mi totiž na policejní stanici řekli, že by se ženy neměly po osmé večerní hodině samy pohybovat na ulici. Vedle toho mi policisté také radili, abych změnila barvu vlasů a neoblékala se tak provokativním způsobem. Nepřímo mi tak vlastně sdělili, že si za to mohu sama. To je drzost nejvyššího kalibru,“ zlobí se dívka.

   

  Policisté dívce sdělili, že podobné útoky jsou nyní ve Vídni na denním pořádku. Z toho je tedy vidět, že multikulturní obohacování je v plném proudu. Už i police uznává, že ženy nemají na ulici samy co pohledávat a oblečené po evropsku a s odhalenými vlasy už vůbec ne! Evropa tak začíná po kapkách sklízet plody své vlastní připitomělé korektnosti a vstřícnosti.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...