Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Mamka v akci

  Tohle luxusní tělíčko si hýčká Jarda Jágr! Ale dost možná se už nad jeho Verunkou stahují černá mračna!

  30.05.2016 16:02 / zábava google+ twitter facebook

  Veronika má výstavní postavičku. Ale to Jardovu maminku asi dvakrát netankuje. lupa
  Veronika má výstavní postavičku. Ale to Jardovu maminku asi dvakrát netankuje. | Instagram

  Jaromír Jágr prožívá trošku smutné období, protože jeho hokejová Florida vypadla v play-off a sezóna tak předčasně skončila. Veronika Kopřivová dělá všechno pro to, aby ho rozveselila. Mladičká modelka si zatím užívá bezstarostného života po boku hokejové legendy. Ale její spokojené dny už budou možná brzy sečteny. Díky své sebeprezentaci si totiž na dálku vytvořila nepřítele, kterého by raději měla mít na své straně!

   

  Jaromír totiž hodně dá na názor své maminky. Není tajemstvím, že pokud se nějaká z jeho dívek znelíbí právě jí, je to začátek konce a dotyčná si do roka balí kufry. Kopřivová a paní Jágrová sice ještě neměly tu čest potkat se osobně, ale na dálku u maminky Anny Jágrové zatím příliš neboduje. Spíše naopak! Mamince Jardy Jágra se vůbec nelíbí způsob sebeprezentace především na sociální síti. Verunka na sebe neustále upozorňuje, aby všem bylo jasné, že ji k Jaromírovi pojí silné city.

   

  Paní Jágrová údajně čte všechny články o svém synovi a vůbec se jí nelíbí, jak Veronika veřejně vystupuje. Přijde jí to hodně laciné. Prý se dokonce se nechala slyšet, že přes prah jejího domu neprojde.

   

  Otázkou je, zda se Jaromírovi podaří přesvědčit maminku, že právě Kopřivová je tou pravou. Věk na ženění a rodinu by přece jenom už měl. Každopádně jak sám Jaromír na své sociální síti zvěřejnil, bude na Floridě i další sezónu a tím si možná mladá kráska zachrání kůži. Tam je totiž od maminky hokejové legendy hodně daleko!

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...