Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HRŮZA!

  Malý chlapec si nechal narůst vlasy, aby pomohl dětem s rakovinou. Potom se mu stalo něco děsivého

  25.05.2016 22:00 / zábava google+ twitter facebook

  Malý chlapec lupa
  Malý chlapec | GoFundMe.com

  Život je opravdu krutý. Malý chlapec Vinny Desautels (7) konal dobro, aby pomohl druhým. Nyní však potřebuje pomoc on sám.

   

  Kvůli svým dlouhým vlasům se stal terčem posměchu ostatních dětí, které se mu vysmívaly, že vypadá jako holka. Chlapec je však nechával dál růst, a když dosáhly slušné délky, napadla ho velmi krásná myšlenka - darovat je na charitu pro děti s rakovinou, kterým se z vlasů vyrábí paruky. "Chci pomáhat lidem, ať nemusí chodit k lékaři kvůli rakovině," svěřil se chlapec pro Fox40. 

   

  Když se ale jednoho večera chystal do sprchy, maminka si všimla, že má na obličeji zvláštní bouli. Rodiče ho ihned odvezli na pohotovost, kde Vinny podstoupil řadu vyšetření. Ale ukázalo se, že otok v okolí oka nemá na svědomí alergie, jak se původně předpokládalo. "V podstatě zjistili to, že má agresivní zhoubný nádor v kosti kolem očí, za nosem a na pravé straně tváře," řekl otec Vinnyho Jason pro DailyMail.

   

  V současné době se rodina snaží získat peníze na chlapcovu nákladnou lečbu. Jako cíl si vytyčili vybrat 150 000 dolarů, aby pokryli všechny léčebné výlohy Vinnyho a zdá se, že jeho příběh zasáhl obrovské množství lidí. Zatím bylo vybráno 83 000 dolarů a rodiče doufají, že se jim nejen podaří vybrat určené peníze, ale hlavně zachránit život svého milovaného syna.

  ToKa | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...