Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Žhavá láska skončila fiaskem

  Princ na bílém koni mi sliboval sňatek na Valentýna! Svatba byla taková, jakou nikdo nečekal!

  01.06.2015 07:00 / váš příběh google+ twitter facebook

  Život někdy přináší hodně zvláštní situace. Proto jsme pro Vás na Bleskově.cz připravili sérii příběhů z Vašich životů. Některé jsou více, jiné méně s nábojem erotiky, ale mnohé z nich jsou hodně pikantní. Jako třeba ten o princi na bílém koni...

  Muž kůň lupa
  ilustrační foto | Profimedia

  Konečně se na mě po letech usmálo štěstí! Pětačtyřicítka na krku, dospělý syn na vysoké a jeho máma už pěkně dlouho nezavadila o pořádného chlapa! Dokonce jsem si myslela, že na stará kolena zůstanu sama. Když už jsem se s tím začínala smiřovat, objevil se ON, můj princ na bílém koni. A můj život obrátil doslova naruby!

   

  Milan byl elegantní muž štíhlé sportovní postavy s jiskrou v oku, kterého by si každá žena mohla přát. O to víc jsem se divila, když svou pozornost věnoval mně. Nejsem žádná prvotřídní kráska, má postava už taky dávno není, co bývala. Navíc když ode mě odešel otec našeho syna Petra kvůli mladší ženě, mé sebevědomí bylo na bodu mrazu a už dávno jsem zapomněla flirtovat.

   

  Ale ani to nebylo potřeba. Milan byl jako nezkrotná šelma, která si vybrala svůj cíl a šla po něm tak dlouho, dokud ho nedostala. A ani nemusel takovou dobu čekat. Když mě pozval na večeři, skončila jsem s ním v posteli hned po prvním rande.

   

  A bylo to skvělé. Scházeli jsme se kdykoliv, když byla chvilka. A málokdy jsme se loučili jinak než radovánkami pod peřinou. Milan ke mně jezdil stále častěji a připadalo mi, že už je nedílnou součástí mého domova. Syn byl totiž stále pryč a já se cítila sama. Tedy do doby, než to prázdno vyplnil Milan!

   

  Smutná jsem byla jen ve chvílích, kdy musel kvůli pracovním povinnostem na dlouhé služební cesty, takže jsme se někdy neviděli třeba i dva týdny. Milan byl navíc takový workoholik, že se mi z pracovních cest ozýval jen sporadicky, po návratu mi ale vše bohatě vynahrazoval.

   

  Na vrcholu blaha jsem byla ve chvíli, kdy při rodinné oslavě začal můj vyvolený vtipkovat, že si mě za pár měsíců na Valentýna vezme. Mluvil o tom tolikrát, že o tom nebylo pochyb a má rodina to brala jako hotovou věc.

   

  Když se blížilo datum svatby, Milan musel odjet na dlouhou pracovní cestu a všechny plány šly k ledu. Nejprve jsem to obrečela, potom jsem si ale řekla, že mi přece není dvacet. Hodila jsem to za hlavu, především když mi Milan přivezl z cesty krásný náhrdelník s briliantem.

   

  Dokonce navrhl, abychom vyrazili na ples, kde se s ním budu moct pochlubit. Byla jsem hvězdou večera a nikdo ze mě a mého galantního partnera, který mi věnoval neustálou pozornost, nespustil oči. O to větší překvapení bylo, když nás z tance a polibků vyrušila žena, která si to nakráčela přímo k Milanovi a střelila mu pořádnou facku. Začala na něj řvát, že je grázl, že měl být na pracovní cestě a jak to může její sestře dělat, když měli teprve nedávno svatbu.

   

  A v tu chvíli mi došlo, v jaké lži jsem poslední měsíce žila. Jak později vyšlo najevo, rozzuřená žena byla Milanova švagrová a sestra jeho manželky, kterou si vzal právě na Valentýna, tedy v datum, které mělo být naším svatebním dnem. Jeho pracovní cesty spojené s mlčením nebyly pracovními cestami, ale spokojeným časem s manželkou a jejich malou dcerou.

   

  A já? Já jsem byla jenom postelovým dobrodružstvím, někým, kdo Milanovi nahrazoval sex, který mu manželka po porodu nechtěla dopřávat. Zůstaly mi oči pro pláč a znovu jsem se uvrhla k přesvědčení, že mužům už věřit nebudu!

  pop | bleskove.cz

  Témata: Příběh, Život, sex
  Komentáře ke článku
  loading...