Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Šokující story!

  Těsně po porodu si otevřela Facebook a přišel šok: Zpráva, která jí navždy změnila život!

  31.01.2016 00:00 / váš příběh google+ twitter facebook

  Příběh, který ani spisovatel nevymyslí! Neuvěřitelný konec měl vztah mezi Heather a Adonisem. Heather McGillion (24) ze skotského města Johnstone se při práci seznámila s Adonisem Rodriguezem (21). Oba pracovali jako animátoři v hotelu v exotické Dominikánské republice.

  Heather lupa
  Heather prožila po porodu obrovský šok. | Twitter

  Po roce vztahu Heather otěhotněla a pár spolu plánoval budoucnost na exotickém ostrově. Během těhotenství měla Heather komplikace. Rozhodla se proto, že bude rodit v rodném Skotsku. Adonis zůstal v Dominikánské republice, Británie mu odmítla dát povolení ke vstupu do země.

   

  Heather Adonise po šokujícím zjištění konfrontovala. Vše bez okolků přiznal.
   

  Hned po porodu syna Diega pro ni ale přišel osudový šok. Kamarádka jí poslala přes Facebook zprávu, že Adonis si vzal jinou ženu. Jako důkaz jí poslala i fotku. "Když jsem to otevřela, cítila jsem se, jako by mě srazil autobus. Adonis objímal jinou ženu a měl oblečený svatební oblek. Nedávalo to smysl a čím více jsem o tom přemýšlela, tím absurdnější to bylo, "cituje taneční trenérku Heather deník Daily Mail.

   

  Adonis si vzal Němku Julii (31). "Byla to německá turistka, která přišla do hotelu. Asi před rokem jsem postřehla, že Adonis se s ní na Facebooku spřátelil a vyměňovali si zprávy. Nebylo to nic o sexu, ale cítila jsem se nesvá. Adonis mě ujišťoval, že mezi nimi nic není a když jsem zjistila, že jsem těhotná, na všechno jsem zapomněla," popisuje Heather. Mladá žena ale na Dominikánskou republiku nezanevřela. Žije tam totiž její matka. "Navzdory všemu chci, aby měl Diego otce, takže Adonis je s ním v kontaktu," uzavřela Heather.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...