Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PO ČEM TOUŽÍ ELIŠKA?

  Známe tajemství krásky Bučkové!

  14.12.2017 06:06 / styl google+ twitter facebook

  Nejen modelky chtějí dobře vypadat. Stylista Filip Vaněk ale umí poradit všem a tentokrát doporučuje oděvy s drobnými krystaly. Zamilovala si je i Eliška Bučková a její partner Jakub Vágner tak už ví, co koupit pod stromeček.

  Eliška Bučková lupa
  Stylista Filip Vaněk modelce poradil, co si přát od Ježíška | Butik EAN 13

  Populární modelka Eliška Bučková nechyběla na otevření jedinečného butiku značky EAN 13. A její přítel Jakub Vágner s tím teď bude mít plné ruce práce. Eliška si totiž hned vybrala vánoční dárek.  

  Módní hit - oděvy s krystaly Swarovski
   

  Líbí se mi tu snad úplně všechno, hlavně fakt, že si mohu vybrat ze sportovnějších i elegantních modelů. Kalhoty s drobnými krystaly Swarovski  mne ale úplně uchvátily, takže teď doufám, že je najdu pod stromečkem,“ rozplývala se v butiku Eliška.

   

  Kromě ní si slavnostní otevření v druhém patře pražského OD Kotva nenechali ujít třeba zpěvačka Victoria Velvet nebo stylista Filip Vaněk. Italská značka EAN 13 vznikla  v roce 2006 a dnes provozuje celkem 650 butiků po celém světě. EAN13 používá na svých modelech originální krystaly Swarovski Crystal Elements, a tudíž každý model nese originální certifikovaný přívěsek. 

   

  Modely EAN 13 jsou velmi dobře rozpoznatelné pro směs různých materiálů, grafické výtisky, zvířecí vzory a patchworks a upřednostňují přírodní vlákna, jako je bavlna, hedvábí, vlna a viskóza.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...