Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  PO ČEM TOUŽÍ ELIŠKA?

  Známe tajemství krásky Bučkové!

  14.12.2017 06:06 / styl google+ twitter facebook

  Nejen modelky chtějí dobře vypadat. Stylista Filip Vaněk ale umí poradit všem a tentokrát doporučuje oděvy s drobnými krystaly. Zamilovala si je i Eliška Bučková a její partner Jakub Vágner tak už ví, co koupit pod stromeček.

  Eliška Bučková lupa
  Stylista Filip Vaněk modelce poradil, co si přát od Ježíška | Butik EAN 13

  Populární modelka Eliška Bučková nechyběla na otevření jedinečného butiku značky EAN 13. A její přítel Jakub Vágner s tím teď bude mít plné ruce práce. Eliška si totiž hned vybrala vánoční dárek.  

  Módní hit - oděvy s krystaly Swarovski
   

  Líbí se mi tu snad úplně všechno, hlavně fakt, že si mohu vybrat ze sportovnějších i elegantních modelů. Kalhoty s drobnými krystaly Swarovski  mne ale úplně uchvátily, takže teď doufám, že je najdu pod stromečkem,“ rozplývala se v butiku Eliška.

   

  Kromě ní si slavnostní otevření v druhém patře pražského OD Kotva nenechali ujít třeba zpěvačka Victoria Velvet nebo stylista Filip Vaněk. Italská značka EAN 13 vznikla  v roce 2006 a dnes provozuje celkem 650 butiků po celém světě. EAN13 používá na svých modelech originální krystaly Swarovski Crystal Elements, a tudíž každý model nese originální certifikovaný přívěsek. 

   

  Modely EAN 13 jsou velmi dobře rozpoznatelné pro směs různých materiálů, grafické výtisky, zvířecí vzory a patchworks a upřednostňují přírodní vlákna, jako je bavlna, hedvábí, vlna a viskóza.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...