Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JEDINEČNÉ KRYSTALY

  Zpěvačka Victoria si zamilovala overal s drahými kameny

  13.12.2017 04:00 / styl google+ twitter facebook

  Nejen zpěvačka Victoria Velvet, ale také další výrazné osobnosti obdivovaly luxusní drahé kameny vystavené v butiku EAN 13. Jedinečná precizní práce okouzlila snad každého.

  Victoria Velvet lupa
  Oblečení je sice ozdobeno drahokamy, ale přesto je lehké | Butik EAN 13

  Zpěvačka Victoria Velvet pilně pracuje na svém comebacku. Čas si ale udělala  na otevření jedinečného butiku značky EAN 13.  A hned se zamilovala do modrého overalu, posetého krystaly Swarovski. „Overal s drahými kameny Swarovski mne upoutal na první pohled. Vyhovuje mi,  že je kombinací pohodlné a ležérní módy, ale krystaly Swarovski mu dodávají opravdovou jedinečnost,“  prozradila Victoria ještě ve zkušební kabince.  

  Modely EAN 13 zdobí originální šperky
   

  Kromě ní si slavnostní otevření v druhém patře pražského OD Kotva nenechali ujít třeba modelka Eliška Bučková nebo stylista Filip Vaněk. Italská značka EAN 13 vznikla  v roce 2006 a dnes provozuje celkem 650 butiků po celém světě. EAN 13 používá na svých modelech originální krystaly Swarovski Crystal Elements, a tudíž každý model nese originální certifikovaný přívěsek. Modely EAN 13 jsou velmi dobře rozpoznatelné pro směs různých materiálů, grafické výtisky, zvířecí vzory a patchworks a upřednostňují přírodní vlákna, jako je bavlna, hedvábí, vlna a viskóza.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Victoria, Victoria, EAN 13
  Komentáře ke článku
  loading...