Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRAINOVÁ ZASE O NĚCO MLADŠÍ

  Proč si nechala Simona Krainová prodloužit vlasy a kde stráví Vánoce?

  12.12.2017 10:00 / styl google+ twitter facebook

  Před časem zatoužila slavná topmodelka po radikální změně své vizáže. Výrazně si zkrátila své blond vlasy a nechala si ustřihnout ofinu. Zpočátku byla proměnou nadšená. To však netrvalo dlouho a nechala si vlasy opět prodloužit! Změna je úžasná! Podívejte se na fotky!

  KLINIKA YES VISAGE lupa
  Simona ráda experimentuje | KLINIKA YES VISAGE

  Možná byste si změny účesu ani nevšimli, pokud by nešlo o Simonu Krainovou, která je stále v jednom kole. Spolupracuje s různými módními značkami, vytvořila vlastní kolekci oblečení BySimona.cz, fotí, moderuje, účastní se nejrůznějších akcí... je tedy neustále na očích. Ale hlavně její dlouhé husté vlasy vždy korunovaly její krásu. Nový krátký sestřih jí ovšem dlouho nevydržel. „Toužila jsem po změně a své vlasy jsem si nechala výrazně zkrátit a ustřihla si ofinu. Byla to celkem radikální změna, ze které jsem byla ze začátku nadšená. Časem jsem ale zjistila, že mi mé dlouhé vlasy chybí. Cítila jsem, že to prostě nejsem já, že ke mně dlouhé vlasy patří. Věděla jsme však, že pokud se budu chtít ke své dlouhé hřívě vrátit, nebude to problém. V Salonu YES VIP je to možné ze dne na den, což se vlastně i stalo," prozrazuje s úsměvem topmodelka.  

  Speciální technikou se vlasy neničí a vypadají přirozeně
    

  Jak je možné, že se opět může pyšnit krásnou dlouhou hřívou? „Simona si nechala prodloužit vlasy metodou Hairdreams Quikkies pásků. Je to nejšetrnější a nejrychlejší metoda, kdy se lepí pásek z jedné a druhé strany vlasů. Nepoužívá se teplo ani tlak, takže vaše vlasy jsou nepoškozené a tolik se nezatěžují,"  říká vlasová specialistka a manažerka Mgr. Veronika Malinská ze Salonu YES VIP. Péče o takto prodloužené vlasy není nijak složitá.  Jen se třeba pamatovat si, že ke spojům se nesmí aplikovat regenerace či olejíčky. Naopak na konce vlasů je dobré používat výživu, aby nebyly krepaté a suché.

   

  A nebude patrné, že to nejsou vlasy krásné modelky? „Zásadně používáme vlasy té nejvyšší kvality a to evropského typu, které absolutně a přirozeně splynou s vlastními vlasy," dodává vlasová specialistka a manažerka Mgr. Veronika Malinská ze Salonu YES VIP.

   

  Co na svou proměnu říká sama modelka? „S výsledkem jsem moc spokojená. Trochu jsem se bála, jak to bude vypadat, jestli nebudou vidět přechody délek, ale jsou zde zkrátka profíci. Mají zkušenosti s prodlužováním ještě kratší délky, než jsem měla já. Je to úžasný pocit mít opět svou délku zpět. Pořád si musím s vlasy hrát a různě je přehazovat," nemůže si Simona Krainová své nové vlasy vynachválit.

   

  Simona Krainová si tak dopředu pod stromeček nadělila nové vlasy. A kde letos plánuje strávit Vánoce? „Vánoce budeme trávit určitě v ČR. Buď doma v Praze, nebo když bude sníh tak na chalupě. Mám ráda tradice, proto bych si nedokázala představit Vánoce někdy u moře pod palmou. Ohřát se někam vyrazíme možná až v novém roce. Pořídíme to Maxíkovi k jarním prázdninám," poodhaluje své plány krásná topmodelka. Teď však musí zvolnit a šetřit se, protože po nedávném kolapsu potřebuje nabrat nové síly. Přejeme ji tedy pohodové Vánoce a do nového roku především hodně zdraví!

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...