Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SOUTĚŽ

  Michal David s Lindou Finkovou hledají nové talenty!

  11.12.2017 04:00 / styl google+ twitter facebook

  Populární zpěváci pomáhají na světová pódia novým hvězdám. Začínající umělci tak mají jedinečnou příležitost rozvíjet svůj talent a získat od zkušených zpěváků cenné rady.

  Linda Finková se synem lupa
  Linda Finková se synem | Showpix

  Michal David patří stale k našim nejpopulárnějším zpěvákům. A díky mnoha zkušenostem rád pomáhá začínajícím zpěvákům. Cenné rady a doporučení nyní dává I umělcům, kteří se přihlásili do soutěže UKAŽ SE!, kde mohou své štěstí vyzkoušet opravdu všichni. Spolu s Michalem Davidem je v porotě také  Linda Finková a další hvězdy. Show na TV SPORT 5 moderuje rapperka Sharkass, součástí pořadu jsou i rozhovory se známými sportovci.  

  Soutěž moderuje rapperka Sharkass, která zve do studia i sportovce
   

  Soutěž UKAŽ SE! přitom není určena jen pro začínající zpěváky, ale také pro každého, kdo se zapojí do hlasování. Super ceny od společností SENCOR či BaByliss může vyhrát každý, kdo pošle svůj hlas do hitparády, která je součástí soutěže UKAŽ SE!.

   

  Naposledy se z akční kamery radovala Zuzana Ž. z Roztok u Prahy. Stačí málo, hlasovat v hitparádě pro svůj oblíbený song. Ve hře je například Bluetooth reporoduktor IPX5, sportovní stereo sluchátka, elektrický holící strojek, meteorologická stanice a další super ceny. Premiéra nového dílu na vás na SPORT 5 čeká už 13. prosince v 11 hodin dopoledne. Kdo by to nestihl, tak jsou na programu samozřejmě i reprízy.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...