Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  NOVÝ FENOMÉN

  Vítejte ve světě Fast Fashion!

  11.12.2017 13:00 / styl google+ twitter facebook

  Z přehlídkového mola rovnou do šatníku. Dámy již nemusejí čekat, ale mohou mít exkluzivní kousky téměř hned! To je princip Fast Fashion, na který se zaměřuje i online obchod Tamsin London.

  Tamsin lupa
  Dne 6.12.2017 proběhlo na Britské ambasádě v Praze představení konceptu Fast Fashion | Tamsin London

  Hlavním úkolem Fast Fashion je, dostat trendy z přehlídkových mol, v co nejkratším čase k zákazníkům. Dříve byli zákazníci zvyklí na čtyři nové módní kolekce ročně, s příchodem digitální revoluce a velké poptávky ze strany zákazníků po nových trendech jsou v obchodech na výběr nové produkty neustále.  

  Tamsin London přináší Fast Fashion českým a slovenským zákazníkům
   

  Termín Fast Fashion vznikl ve Spojeném království, které je v současnosti leadrem v oblasti ecommerce. Průkopníkem Fast Fashion je firma Asos, od které tento koncept postupně převzaly další významní online prodejci s módou. Online obchod Tamsin London spolupracuje s nejvýznamnějšími módními značkami a přináší Fast Fashion českým a slovenským zákazníkům.

   

  Mimo jiné nabízí značku Little Mistress, která je jednou z nejrychleji rostoucích ecommerce značek ve Velké Británii. V e-shopu Tamsin najdete také oděvy od Boohoo s trendy kousky  jsou za příznivou cenu. Jednou z nejmladších ale neméně úspěšných online módních značek z Velké Británie je PrettyLittleThing, která vznikla teprve před šesti lety. Během krátké doby si ji oblíbili mladí zákazníci i celebrity ve Velké Británii a v USA. Tamsin prodává také módní kousky značky Ikrush či Missy Empire nebo Pauls Boutique London, jejíž designéři se soustředí na osobnost, odvážné barvy a vzory.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Fast Fashion
  Komentáře ke článku
  loading...