Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ FENOMÉN

  Vítejte ve světě Fast Fashion!

  11.12.2017 13:00 / styl google+ twitter facebook

  Z přehlídkového mola rovnou do šatníku. Dámy již nemusejí čekat, ale mohou mít exkluzivní kousky téměř hned! To je princip Fast Fashion, na který se zaměřuje i online obchod Tamsin London.

  Tamsin lupa
  Dne 6.12.2017 proběhlo na Britské ambasádě v Praze představení konceptu Fast Fashion | Tamsin London

  Hlavním úkolem Fast Fashion je, dostat trendy z přehlídkových mol, v co nejkratším čase k zákazníkům. Dříve byli zákazníci zvyklí na čtyři nové módní kolekce ročně, s příchodem digitální revoluce a velké poptávky ze strany zákazníků po nových trendech jsou v obchodech na výběr nové produkty neustále.  

  Tamsin London přináší Fast Fashion českým a slovenským zákazníkům
   

  Termín Fast Fashion vznikl ve Spojeném království, které je v současnosti leadrem v oblasti ecommerce. Průkopníkem Fast Fashion je firma Asos, od které tento koncept postupně převzaly další významní online prodejci s módou. Online obchod Tamsin London spolupracuje s nejvýznamnějšími módními značkami a přináší Fast Fashion českým a slovenským zákazníkům.

   

  Mimo jiné nabízí značku Little Mistress, která je jednou z nejrychleji rostoucích ecommerce značek ve Velké Británii. V e-shopu Tamsin najdete také oděvy od Boohoo s trendy kousky  jsou za příznivou cenu. Jednou z nejmladších ale neméně úspěšných online módních značek z Velké Británie je PrettyLittleThing, která vznikla teprve před šesti lety. Během krátké doby si ji oblíbili mladí zákazníci i celebrity ve Velké Británii a v USA. Tamsin prodává také módní kousky značky Ikrush či Missy Empire nebo Pauls Boutique London, jejíž designéři se soustředí na osobnost, odvážné barvy a vzory.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Fast Fashion
  Komentáře ke článku
  loading...