Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Lifestyle

  Praní zábavou! Vyzkoušeli jste již samoobslužné prádelny?

  04.02.2016 00:00 / styl google+ twitter facebook

  V zahraničí celkem běžná věc, u nás na svůj zlatý věk teprve čekají. Samoobslužné prádelny. Zařízení, která řeší problémy nejen studentů, městem projíždějících manažerů, ale zkrátka všech, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí mít doma vlastní pračku.

  samoobslužné prádelny lupa
  Zkrátit si chvíli při čekání na čisté prádlo si mohou zákazníci třeba surfováním na internetu. | Internet

  Na českém trhu je tento druh služby nový a lidé se s ním teprve musí seznámit. Funguje u nás jen několik samoobslužných prádelen.

   

  Malý byt, do kterého se vejde pračka jen těžko, může být jedním z motivů, proč se lidé rozhodují prát ve veřejných prádelnách. Není to ale jediný důvod. „V dnešní době, protože je všechno uspěchané a lidé hodně podnikají, si myslím, že je to pro ně velká úspora času,“ míní majitelka prádelny Zdeňka Dostálová.  

  Zkrátit si chvíli, při čekání na čisté prádlo, si mohou zákazníci surfováním na internetu, sledováním satelitní televize nebo popovídáním si u kávy.
   

   

  V průmyslových pračkách můžete vyprat oblečení i věci větších rozměrů - deky, přikrývky, přehozy, obaly na matrace, polštáře nebo péřové deky. V těchto pračkách vyperete i vysušíte 10 nebo 18 kg prádla. Za pouhou hodinu dosáhnete profesionálního výsledku. Veřejné prádelny jsou koncipovány jako samoobslužné, ale většinou zde je k dispozici kvalifikovaná obsluha, která vám poradí s praním i sušením. V případě, že při vaší návštěvě prádelny nebude obsluha přítomna, můžete se s ní většinou poradit telefonicky.

   

  Surfování, kávička nebo televize 
  Zkrátit si chvíli při čekání na čisté prádlo si mohou zákazníci surfováním na internetu, sledováním satelitní televize nebo popovídáním si u kávy. Tyto vymoženosti mají například samoobslužné prádelny, které se v poslední době prosazují na českém trhu. Malé rodinné prádelny si zákazníky získávají šetrným přístupem k textilu i osobním kontaktem s klientem.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...