Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NECHTE SE SVÉZT

  Na nejkrásnější vánoční trhy dojedete pohodlně moderním autobusem!

  05.12.2017 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Na vánočních trzích je třeba odhodit starosti za hlavu a v klidu si vychutnat poctivý punč. Nejen motoristé tak určitě uvítají nové linky do Vídně či dalších Evropských měst. Luxusně a za pár korun navštívíte nejkrásnější adventní trhy!

  Vánoční trhy Vídeň lupa
  Vídeňské vánoční trhy si lépe vychutnáte bez auta | Bleskově

  Vídeňské vánoční trhy patří k nejslavnějším, největším a také nejnavštěvovanějším. Každý z velkého množství vídeňských trhů má své zaměření. Najdete je na náměstíčcích, v parcích či před kostely – nejznámější se konají před vídeňskou radnicí, zámkem Schönbrunn nebo ve Freyungu či na Am Hof i na dalších místech. Trhy končí postupně až do 31. prosince, Zimní trh u obřího ruského kola dokonce až 7. ledna 2018.  

  Vídeňské trhy nabízejí spoustu atrakcí i pro děti, včetně jízdy na poníkovi či vláčkem.
    

  Všude voní punč s jedinečnou chutí. A je skvělé ho ochutnat beze strachu, že pak budete muset řídit! Nechejte auto doma a užijte si maximální pohodu s vůní pečených kaštanů, perníčků a kandovaného ovoce. Do kouzleného světa vás pohodlně odvezou moderní autobusy RegioJet, které jezdí po celé Evropě. Pohodlně se dopravíte do Drážďan, Budapešti, Krakova, Mnichova, Pasova, Norimberku, Berlína, Wroclawi, Curychu, Štrasburku, Paříže a do mnoha dalších měst.

   

  Cestování autobusy RegioJet je maximálně příjemné. Na palubě vás čeká sledování filmů, poslech hudby nebo hraní her. Teplé nápoje zdarma a příjemný palubní personál jsou samozřejmostí. Pro vánoční nákupy je připravený dostatečně velký zavazadlový prostor.

   

  Pro cestování za hranice můžete využít nejen autobusy, ale také vlaky. Od 10. prosince bude RegiJet jezdit přímo do Vídně. Kromě nejvýhodnějších cen nabízí vlaky RegioJet výrazně zákaznicky příjemnější a jednodušší cestování. Například cestující mají rezervaci místa vždy zdarma jako automatickou součást své jízdenky; jízdenku si nemusí tisknout – stačí vědět, kde mají sedět a RegioJet – stejně jako na ostatních linkách - i zde nabízí cestujícím možnost bezplatně stornovat svou jízdenku on-line až do 15 minut před odjezdem. Samozřejmostí je také další servis RegioJet – jako je internet zdarma, káva a další nápoje zdarma a denní a další tisk zdarma. 

   

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...