Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA

  Překrásný advent si užijete na Vánočním Dvoře v Dobrovízi

  04.12.2017 15:00 / styl google+ twitter facebook

  Prosinec je pro někoho měsícem stresů a chaosu. Advent je ale především o pohodě a tu najdete jen kousek od Prahy - v obci Dobrovíz. V kouzelném místě si odpočinete a seženete i vše pro pravou vánoční atmosféru.

  Vánoční dvůr. lupa
  Nechejte se pohltit skutečným vánočním kouzlem | Vánoční dvůr Dobrovíz

  Pohádkové místo v obci Dobrovíz leží v blízkosti Letiště Václava Havla. Jedná se o památkovou rezervaci historických statků. Z pohledu historie jistě velmi zajímavé. V kontextu Vánoce však ještě více. V rámci tradiční akce Vánoční dvůr totiž v malebné obci seženete všechno, co se týká pro mnohé nejkrásnějších svátků v roce. Samozřejmostí je i spousta tématických akcí. Už 10. prosince si například můžete přijít užít 2. adventní odpoledne se Standou Hložkem, v sobotu 16. 12. vás pak čeká koncert pro přátele Vánočního Dvora v čele s Janou Karfusovou a Ahmedem Hedarem.  

  Skvělé jídlo, pití, dárky, dekorace - to vše v jedinečné atmosféře pohádkových Vánoc
    

  To nejdůležitější však je, že v Dobrovízi najdete nejrůznější stánky s pochutinami, ozdobami a dalšími "nezbytnostmi", které ve vašem vánočním království rozhodně nemohou chybět. Setkávají se zde tradice s moderním stylem Vánoc. Není se čemu divit, že to do sebe tak perfektně zapadá. Organizátor akce, společnost Bon Jour Illumination, se už téměř dvacet let zabývá vánočním a slavnostním osvětlením. Rozvijí i vlastní výrobní řadu decoLED. Vánoční dvůr je tak synonymem tradic a českého umu. 

   

  Součástí adventních programů jsou i tvořivé dílny, ve kterých si mohou návštěvníci namalovat či napsat přání na skleněné koule české výroby, dotvořit svůj vlastní světelný řetěz na přání. Pokud tedy přemýšlíte, kde si užít báječnou vánoční atmosféru bez zbytečného stresu a shonu, Vánoční dvůr je ideální volbou.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...