Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODHALENÁ TETOVÁNÍ

  Zatímco Jágr tetování nesnáší, jeho neteř je pravý opak!

  30.11.2017 10:00 / styl google+ twitter facebook

  Filip Blažek proslul rolí pohádkového prince Matěje ve snímku Nesmrtelná teta. Už dávno ale z mladíčka vyrostl do pořádného chlapa středního věku. Z uhlazeného prince je potetovaný drsňák! S novým tetováním se pochlubila i neteř Jaromíra Jágra - Pavlína Jágrová!

  Filip Blažek. lupa
  Z prince Matěje vyrostl milovník kérek. | Archiv Showpix

  Na slavnostním otevření největšího barber a tatoo salonu v České republice Charakter na sebe Filip Blažek prozradil něco, co o něm do teď tušily jenom ty nejvěrnější fanynky. Oblíbený herec na sebe totiž práskl, že má slabost pro tetování. „Mám po těle nějaká tetování. Mám to rád a baví mě to. Rád bych rozšířil to, co mám na prsou, chtěl bych, aby to lehce zasahovalo na ruce,“ přiznal Blažek, který si nechal zvěčnit i své děti. „Jsou tam zakomponované,“ vysvětlil na slavnostním otevřená barber a tattoo salonu Charakter v centru Prahy.  

  U Jágrů se tetování obvykle nenosí a je třeba ho zakrývat.
   

  Pokud by mu to jeho profese dovolila, nechal by se potetovat mnohem víc. „Ruce se mi líbí moc, ale vzhledem k mé práci si to nemohu dovolit. Stále to u nás není tak běžné a maskérky by na mě musely dávat hodně make-upu,“ vysvětlil Blažek.

   

  Podobnou slabost pro tetování má i neteř Jaromíra Jágra Pavlína. Přestože její slavný strýček tetování doslova nesnáší, ona už ani neví, kolik „kérek“ její tělo zdobí. „Přestala jsem to počítat. Na první jsem šla v osmnácti. Kamarád mi dělal kotvu na noze. Je skoro neviditelná a není to moc povedené. Tehdy mi Jaromír řekl, že to je strašný, odporný a že se mu to nelíbí,“ svěřila se Jágrová. Se svým novým partnerem Matějem si otvíračku barber a tatto salonu Charakter nenechala ujít.

   

  Právě tam prozradila, že tetování nemá ráda ani její babička, které se neřekne jinak než mama Jagr. „Babička tetování nenávidí, ale ví, že jsem potetovaná. Když za ní jedu, tak si pro jistotu vezmu mikinu nebo svetr, aby ji to neprovokovalo,“ vysvětlila Pavlína, která se na potvoru zamilovala do potetovaného kluka. I proto se její Matěj setkání se slavnou mama Jagr obává.

   

  Trošku se toho setkání bojím, ale babičce ukážu, že jsem hodný kluk, a snad změní na tetování názor,“ doufá Matěj. S Jaromírem se už ale seznámit stihl. „Dělal si ze mě hodně srandu, ale byl naprosto v pohodě. Ptal se mě, co to tetování znamená, ale nic jiného neřekl,“ vysvětlil.

   

  Slavnostního otevření největšího barber a tattoo salonu v Česku si nenechala ujít ani Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. Zatím sice žádné tetování nemá, dost o něm ale přemýšlí. „Chtěla bych jednorožce, ale nejdřív se musím rozhoupat,“ svěřila se Andrea.  Tetování by chtěla i Eva Burešová, zatím si ale může jenom rozmýšlet, kam by je případně umístila. „Jelikož kojím, tak o tom můžu zatím jenom snít,“ vysvětlila muzikálová diva. Na slavnostní otevření barber a tattoo salonu Charakter dorazili i rappeři Marko Elefteriadis alias Ektor či Patrik Vrbovský, který vystupuje pod pseudonymem Rytmus.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...