Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  SEBEPROMĚNA

  Sestra Simony Krainové dokazuje, že když se chce, tak to jde!

  29.11.2017 09:00 / styl google+ twitter facebook

  Cesta k vysněné postavě je mnohdy složitá, ale ne nemožná. Dojít do cíle pomáhá ženám také Yvona Maléřová Krainová. V padesáti letech vypadá na třicet! Prohlédněte si fotogalerii.

  Krainová Yvona lupa
  Simona Krainová se sestrou Yvonou, které se podařilo zhubnout. | Showpix

  Sestra Simony Krainové (44) motivuje ženy k vysněné postavě. „Rozhodla jsem se, že po čtyřicítce je potřeba na sobě pracovat,“ naznačila počátek své sebeproměny Yvona (50) a vrhla se do fitka i na běh.  

  Obě sestry mají rády běh - Yvona dokonce Simonu často motivuje!
    

  Zpočátku to přitom vůbec nebylo jednoduché. „Nejprve jsem se nutila a nenáviděla každý první utrápený kilometr a těšila se do cíle. Ale vydržela jsem i přesto, že výsledky nebyly hned a hlavně kvůli lidem, kteří byli pro mě vzorem,“ prozradila svou motivaci. „Učila jsem se běhat správně. Poslouchala ty, co už mají zkušenosti. Poznávala lidi na sportu závislé a záviděla jim vždy dobrou náladu. Začala jsem posilovat, ať mám výdrž běžet déle než deset minut a víc než dva kilometry, začala plavat, ať se naučím pořádně dýchat,“ vyjmenovala různé "záludnosti" nového životního stylu. „V tom celém kolotoči jsem si ani nevšimla, jak šla kila dolů a jak se vlastně měním fyzicky i psychicky! A stalo se," uvedla Yvona. A nezůstává jenom při cvičení. Nyní chce svým příběhem motivovat ženy, které trápí nějaké to kilo navíc. 

   

  I proto se rozhodla sdílet na internetu srovnání svého vzhledu před proměnou a nyní. Výsledek její práce je opravdu obdivuhodný. Yvona se svými fanoušky a fanynkami na sociálních sítích sdílí fotografie zdravých a vyvážených jídel, dává jim typy na různá cvičení, sportovní oblečení nebo fitness doplňky. 

   

  Přestože Yvona žije v Havířově, stále má plnou podporu své sestry Simony Krainové. „Jsme spolu denně v kontaktu a navzájem se v mnoha věcech podporujeme a ovlivňujeme,“ potvrdila topmodelka Simona. "Když jsme třeba společně na dovolené, tak spolu chodíme pravidelně běhat a cvičíme. Přiznám se, že je to ale Yvona, kdo nás obě hecuje a motivuje třeba k delšímu běhu," prozradila.


  Aby měla Yvona své aktivity pod kontrolou, používá inteligentní fitness náramek Veroval, který jí přináší detailní přehled o fyzické aktivitě a rozsáhlou analýzu spánku. Pomocí něj si Simonina sestra jednoduše hlídá tepovou frekvenci, což je při fyzické aktivitě velmi důležité. Yvona si samozřejmě nezapomíná kontrolovat ani výsledky své dřiny. K tomu používá inteligentní osobní váhu, která jí zváží nejen tělesnou hmotnost, ale také hmotnost kostí a podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle. Yvona prostě neponechává nic náhodě! A výsledky za to opravdu stojí!

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...