Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEBEPROMĚNA

  Sestra Simony Krainové dokazuje, že když se chce, tak to jde!

  29.11.2017 09:00 / styl google+ twitter facebook

  Cesta k vysněné postavě je mnohdy složitá, ale ne nemožná. Dojít do cíle pomáhá ženám také Yvona Maléřová Krainová. V padesáti letech vypadá na třicet! Prohlédněte si fotogalerii.

  Krainová Yvona lupa
  Simona Krainová se sestrou Yvonou, které se podařilo zhubnout. | Showpix

  Sestra Simony Krainové (44) motivuje ženy k vysněné postavě. „Rozhodla jsem se, že po čtyřicítce je potřeba na sobě pracovat,“ naznačila počátek své sebeproměny Yvona (50) a vrhla se do fitka i na běh.  

  Obě sestry mají rády běh - Yvona dokonce Simonu často motivuje!
    

  Zpočátku to přitom vůbec nebylo jednoduché. „Nejprve jsem se nutila a nenáviděla každý první utrápený kilometr a těšila se do cíle. Ale vydržela jsem i přesto, že výsledky nebyly hned a hlavně kvůli lidem, kteří byli pro mě vzorem,“ prozradila svou motivaci. „Učila jsem se běhat správně. Poslouchala ty, co už mají zkušenosti. Poznávala lidi na sportu závislé a záviděla jim vždy dobrou náladu. Začala jsem posilovat, ať mám výdrž běžet déle než deset minut a víc než dva kilometry, začala plavat, ať se naučím pořádně dýchat,“ vyjmenovala různé "záludnosti" nového životního stylu. „V tom celém kolotoči jsem si ani nevšimla, jak šla kila dolů a jak se vlastně měním fyzicky i psychicky! A stalo se," uvedla Yvona. A nezůstává jenom při cvičení. Nyní chce svým příběhem motivovat ženy, které trápí nějaké to kilo navíc. 

   

  I proto se rozhodla sdílet na internetu srovnání svého vzhledu před proměnou a nyní. Výsledek její práce je opravdu obdivuhodný. Yvona se svými fanoušky a fanynkami na sociálních sítích sdílí fotografie zdravých a vyvážených jídel, dává jim typy na různá cvičení, sportovní oblečení nebo fitness doplňky. 

   

  Přestože Yvona žije v Havířově, stále má plnou podporu své sestry Simony Krainové. „Jsme spolu denně v kontaktu a navzájem se v mnoha věcech podporujeme a ovlivňujeme,“ potvrdila topmodelka Simona. "Když jsme třeba společně na dovolené, tak spolu chodíme pravidelně běhat a cvičíme. Přiznám se, že je to ale Yvona, kdo nás obě hecuje a motivuje třeba k delšímu běhu," prozradila.


  Aby měla Yvona své aktivity pod kontrolou, používá inteligentní fitness náramek Veroval, který jí přináší detailní přehled o fyzické aktivitě a rozsáhlou analýzu spánku. Pomocí něj si Simonina sestra jednoduše hlídá tepovou frekvenci, což je při fyzické aktivitě velmi důležité. Yvona si samozřejmě nezapomíná kontrolovat ani výsledky své dřiny. K tomu používá inteligentní osobní váhu, která jí zváží nejen tělesnou hmotnost, ale také hmotnost kostí a podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle. Yvona prostě neponechává nic náhodě! A výsledky za to opravdu stojí!

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...