Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MALÉ MODELKY

  Roztomilá dcera Viktorie Velvet se ráda fotí!

  22.11.2017 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Zatímco zpěvačka Victoria Velvet připravuje nové CD a za pár dní vydá singl, její dcera se zhostila role modelky. S dětskou přirozeností předvedla nové modely úspěšné designérky Ivany Mentlové, která patří mezi nejvýraznější osobnosti českého módního průmyslu.

  Victoria Velvet. lupa
  Annabelle se zhostila role modelky se ctí. | Ivana Mentlová

  Luxusní dámskou módu produkuje Ivana Mentlová pod značkou IAM od roku 2007. Spolupracovala mimo jiné i s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou, herečkou Aňou Geislerovou a mnoha topmodelkami.  

  Oblečení pro děti je velmi praktické a vydrží jim i několik let - roste s nimi!
   

  Nyní se zaměřila na dětskou módu a představila svou první dětskou kolekci, ke které ji inspirovala tříletá dcera Isabela. „Původně jsem udělala kabátek pro svou Isabelu, nakonec jsem si dětskou kolekci z jehnětiny nadělila k desátému výročí vlastní značky. Kabátky jsou střižené tak, aby s dětmi ‚rostly‘ a vydržely jim několik sezon. Stejný kabátek ve velikosti na 6 let tak má na sobě pětiletá holčička i jedenáctiletá slečna,“ prozradila Mentlová.

   

  V rolích modelek se představily 11letá Sofie Anna, dcera herečky Jitky Schneiderové a herce Davida Švehlíka, 7letá dcera 2. vicemiss ČR 2003 Markéty Divišové (provdané Fuxové) Natálie, 5letá Isabela, dcera šéfredaktorky časopisu Elle Andrey Běhounkové, 6letá modelka Adéla z agentury Czechoslovak Models i samotná 3letá dcera módní návrhářky Isabelka a 4letá dcera zpěvačky Victorie Velvet Annabelle. "Nyní chystám nové album, které by mělo vyjít na jaře 2018, ale už před Vánoci by měl být prvotní singl," uvedla zpěvačka Victoria Velvet v rozhovoru pro Bleskově.cz.

   

  Jakmile se snímky objevily na veřejnosti, ihned sklidily vlnu obdivu. „Dívenky jsou překrásné a oblečky také. Moc se mi líbí zejména ty černé boty,“ uvedla Monika Kubíková pro Bleskově.cz. „Je dobře, že holčičky nejsou zmalované a vyfotily je téměř přirozeně. Kabátky jsou super,“ ohodnotila Renata Víčková.

   

  Úspěšná kolekce tak možná zdaleka nebude jedinou dětskou kolekcí proslulé návrhářky, která svůj vlastní módní label IAM založila v roce 2007 v Istanbulu. V roce 2009 přesídlila zpět do České republiky. Dceru Isabelu má s partnerem, fotbalistou Martinem Latkou, se kterým mají ve střídavé péči také syna z jeho prvního manželství. Protože je Ivana stále naplno v pracovním procesu, vše zvládá i díky pomoci tchyně a chůvy. 

  mak | bleskove.cz

  Témata: Victoria Velvet
  Komentáře ke článku
  loading...