Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  MALÉ MODELKY

  Roztomilá dcera Viktorie Velvet se ráda fotí!

  22.11.2017 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Zatímco zpěvačka Victoria Velvet připravuje nové CD a za pár dní vydá singl, její dcera se zhostila role modelky. S dětskou přirozeností předvedla nové modely úspěšné designérky Ivany Mentlové, která patří mezi nejvýraznější osobnosti českého módního průmyslu.

  Victoria Velvet. lupa
  Annabelle se zhostila role modelky se ctí. | Ivana Mentlová

  Luxusní dámskou módu produkuje Ivana Mentlová pod značkou IAM od roku 2007. Spolupracovala mimo jiné i s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou, herečkou Aňou Geislerovou a mnoha topmodelkami.  

  Oblečení pro děti je velmi praktické a vydrží jim i několik let - roste s nimi!
   

  Nyní se zaměřila na dětskou módu a představila svou první dětskou kolekci, ke které ji inspirovala tříletá dcera Isabela. „Původně jsem udělala kabátek pro svou Isabelu, nakonec jsem si dětskou kolekci z jehnětiny nadělila k desátému výročí vlastní značky. Kabátky jsou střižené tak, aby s dětmi ‚rostly‘ a vydržely jim několik sezon. Stejný kabátek ve velikosti na 6 let tak má na sobě pětiletá holčička i jedenáctiletá slečna,“ prozradila Mentlová.

   

  V rolích modelek se představily 11letá Sofie Anna, dcera herečky Jitky Schneiderové a herce Davida Švehlíka, 7letá dcera 2. vicemiss ČR 2003 Markéty Divišové (provdané Fuxové) Natálie, 5letá Isabela, dcera šéfredaktorky časopisu Elle Andrey Běhounkové, 6letá modelka Adéla z agentury Czechoslovak Models i samotná 3letá dcera módní návrhářky Isabelka a 4letá dcera zpěvačky Victorie Velvet Annabelle. "Nyní chystám nové album, které by mělo vyjít na jaře 2018, ale už před Vánoci by měl být prvotní singl," uvedla zpěvačka Victoria Velvet v rozhovoru pro Bleskově.cz.

   

  Jakmile se snímky objevily na veřejnosti, ihned sklidily vlnu obdivu. „Dívenky jsou překrásné a oblečky také. Moc se mi líbí zejména ty černé boty,“ uvedla Monika Kubíková pro Bleskově.cz. „Je dobře, že holčičky nejsou zmalované a vyfotily je téměř přirozeně. Kabátky jsou super,“ ohodnotila Renata Víčková.

   

  Úspěšná kolekce tak možná zdaleka nebude jedinou dětskou kolekcí proslulé návrhářky, která svůj vlastní módní label IAM založila v roce 2007 v Istanbulu. V roce 2009 přesídlila zpět do České republiky. Dceru Isabelu má s partnerem, fotbalistou Martinem Latkou, se kterým mají ve střídavé péči také syna z jeho prvního manželství. Protože je Ivana stále naplno v pracovním procesu, vše zvládá i díky pomoci tchyně a chůvy. 

  mak | bleskove.cz

  Témata: Victoria Velvet
  Komentáře ke článku
  loading...