Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  BRÝLE PRO DĚTI

  Simona Krainová zapózovala se svým synem

  18.11.2017 18:00 / styl google+ twitter facebook

  Většina dětí chodí ráda za rodiči do práce - všechno chtějí vyzkoušet. Ale dlouho jim pracovní elán nevydrží. I syn topmodelky Simony Krainové už ví, že práce není jen zábava. Z focení a role modela si ale odnesl nové brýlové čočky, takže už se nemusí bát, že si při hraní rozbije brýle.

  Bruno lupa
  foto | Essilor

  Plno energie mají snad všechny děti a uhlídat je, aby něco nerozbily, dá pořádně zabrat. Pokud je vaše dítě hodně aktivní a rádo rošťačí, pak je tu pro něj na trhu skvělá věc. "Už i náš syn Bruno ví, že brýle nejsou jen na obtíž," naznačila Simona Krainová, co občas doma musí řešit.  

  Nové brýle jsou tak pohodlné, že je děti téměř nepociťují a nosí je rády.
   

  Naštěstí jsou brýlové čočky Airwear Junior prakticky nerozbitné! „Jsou také o 30% tenčí a lehčí, než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši a jejich uživatel o nich téměř nebude vědět,” říkají odborníci ze společnosti Essilor, která tyto brýlové čočky vyvinula.

   

  „Jsem moc ráda, že tahle věc existuje, protože všichni víme, jak jsou děti živé a někdy až moc. A náš Bruno je docela energické dítě, takže tyhle brýlové čočky si nemůžeme vynachválit,” svěřila se spokojená maminka Simona Krainová. „Jsou vážně super. Ty brýle nejsou vůbec těžké a jsem ráda, že dnešní děti, potažmo jejich rodiče mají na výběr právě z takových novinek,” pochválila modelka.

   

  Perfektní volbou nejen na letní či zimní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Navíc jsou odolné také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí. V nabídce jsou pak i nejmodernější brýlové čočky Crizal Kids Prevencia® obsahující modrý filtr. Pokud děti tráví s tabletem či telefonem většinu dne, nebo se hodně dívají na televizi, tak si mohou zrak chránit inovativními brýlovými čočkami s úpravou Crizal Prevencia. „Tyto čočky dokáží filtrovat škodlivé modro-fialové světlo, které poškozuje oční sítnici,” říkají odborníci ze společnosti Essilor.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...