Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BRÝLE PRO DĚTI

  Simona Krainová zapózovala se svým synem

  18.11.2017 18:00 / styl google+ twitter facebook

  Většina dětí chodí ráda za rodiči do práce - všechno chtějí vyzkoušet. Ale dlouho jim pracovní elán nevydrží. I syn topmodelky Simony Krainové už ví, že práce není jen zábava. Z focení a role modela si ale odnesl nové brýlové čočky, takže už se nemusí bát, že si při hraní rozbije brýle.

  Bruno lupa
  foto | Essilor

  Plno energie mají snad všechny děti a uhlídat je, aby něco nerozbily, dá pořádně zabrat. Pokud je vaše dítě hodně aktivní a rádo rošťačí, pak je tu pro něj na trhu skvělá věc. "Už i náš syn Bruno ví, že brýle nejsou jen na obtíž," naznačila Simona Krainová, co občas doma musí řešit.  

  Nové brýle jsou tak pohodlné, že je děti téměř nepociťují a nosí je rády.
   

  Naštěstí jsou brýlové čočky Airwear Junior prakticky nerozbitné! „Jsou také o 30% tenčí a lehčí, než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši a jejich uživatel o nich téměř nebude vědět,” říkají odborníci ze společnosti Essilor, která tyto brýlové čočky vyvinula.

   

  „Jsem moc ráda, že tahle věc existuje, protože všichni víme, jak jsou děti živé a někdy až moc. A náš Bruno je docela energické dítě, takže tyhle brýlové čočky si nemůžeme vynachválit,” svěřila se spokojená maminka Simona Krainová. „Jsou vážně super. Ty brýle nejsou vůbec těžké a jsem ráda, že dnešní děti, potažmo jejich rodiče mají na výběr právě z takových novinek,” pochválila modelka.

   

  Perfektní volbou nejen na letní či zimní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Navíc jsou odolné také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí. V nabídce jsou pak i nejmodernější brýlové čočky Crizal Kids Prevencia® obsahující modrý filtr. Pokud děti tráví s tabletem či telefonem většinu dne, nebo se hodně dívají na televizi, tak si mohou zrak chránit inovativními brýlovými čočkami s úpravou Crizal Prevencia. „Tyto čočky dokáží filtrovat škodlivé modro-fialové světlo, které poškozuje oční sítnici,” říkají odborníci ze společnosti Essilor.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...