Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HAIR DRESSING

  Oscar pro nejlepšího kadeřníka míří na Slovensko!

  17.11.2017 08:00 / styl google+ twitter facebook

  V pražském Foru Karlín proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards. Zájem o letošní soutěž ze strany salonů byl nad očekávání. Do soutěže se přihlásilo více kadeřníků s větším počtem kolekcí než v minulém roce! Vítěznou černobílou kolekci si prohlédněte ve fotogalerii!

  Czech and Slovak Hairdressing Award’s 2017. lupa
  Černobílá kolekce Igora Sedláka získala prvenství ve dvou kategoriích. | Czech and Slovak Hairdressing Award’s 2017

  Kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards probíhala již patnáctým rokem za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky společnosti Henkel. "Titul Kadeřník roku 2017 (Hairdresser of the Year) a pomyslného kadeřnického Oscara pro rok 2017 nakonec získal Igor Sedlák ze salonu Igor Sedlák v Prešově. Po třech letech vlády českých kadeřníků tak putuje titul Kadeřník roku na Slovensko," uvedli pořadatelé. Ukázku najdete ve fotogalerii.

  Černobílá kolekce nadchla nejen porotu. Předávání cen pak bylo plné emocí.
   

  Igor Sedlák získal se svou černobílou kolekcí prvenství i v dalších dvou kategoriích: Dámský komerční účes Slovensko a také Cena tisku SK. „Rád bych poděkoval celému týmu, který mi s kolekcí pomáhal a také svojí ženě. Těší mě, že jsem byl v nominaci i s Petrou Měchurovou, protože jsem se od ní o focení kolekcí hodně naučil, takže děkuji i jí...mám velkou radost,“ řekl při velmi emotivním přebírání ceny nový nositel titulu Kadeřník roku 2017. 

   

  Slavnostním galavečer, který svým vtipem okořenila moderátorská dvojice Iva Pazderková a Jakub Prachař, se nesl již tradičně ve slavnostním tónu. Přítomní hosté zhlédli v rámci programu také představení vlasových trendů Essential Looks od Schwarzkopf Professional s názvem ICONIC COLLECTION pro podzim a zimu 2017.


  Krystalizující a jedinečnou vlasovou show s názvem Nadechnutí představila loňská držitelka titulu Kadeřník roku Misha Čadková. Večer ozdobily svojí přítomností topmodelka Zuzana Stráská, modelka Kateřina Sokolová, dorazily také herečky Míša Maurerová a Bára Mottlová a oblíbená moderátorka Gabriela Lašková.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...