Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PORADÍ ODBORNÍCI

  Nezáleží na tom, zda je vám třicet, čtyřicet či padesát. Omládnout můžete v každém věku!

  16.11.2017 10:00 / styl google+ twitter facebook

  Stárneme. S tím se mnoho dělat nedá. Díky správné životosprávě a moderním technologiím se ale dá stárnutí zpomalit. Stále více žen se proto svěřuje do rukou profesionálů a nechává si doporučit péči na míru.

  Yes Visage. lupa
  Padesát? To ještě nemusí být věk na vrásky! | Yes Visage

  Neplatí, že ve třiceti máme všechny stejnou pleť a trápí nás ty samé problémy. Na vině je genetika, životní styl, ale i to jak se o svou pleť staráme. Svěřte se tedy do rukou profesionálů a péči šité na míru.

  Existují řešení, která fungují ve spojení s další péčí v každém věku. V prvé řadě je potřeba jíst správné potraviny a pít hodně čisté vody. Ideální prevencí vrásek v oblasti čela a kolem očí, které se objevují už ve třiceti, je potom botox. Ten však skvěle funguje i ve vyšším věku, kdy zamezuje dalšímu prohlubování vrásek. 

   

  Také nový Laser Fotona SP Dynamis PRO, který nabízí unikátní 4D omlazení pleti s velmi výrazným liftingovým efektem, umí divy bez ohledu na to, zda je vám padesát či méně. „Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je ihned po ošetření jasně viditelný liftingový efekt a je tak skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek," vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage.  

  Věk je jedna věc a stav vaší pokožky věc druhá. Vrásky se objevují i na mladé pleti. Omezit se dají velmi jednoduše.
    

  Vše začíná ve třiceti

  Možná už jste v zrcadle zpozorovaly první vrásky kolem očí, na čele či kruhy pod očima.  Pokud chcete krásu a mládí své pleti zachovat co nejdéle, je dobré svěřit se do rukou odborníků už v mladším věku. Ošetření vlastní plazmou je ideální začátek. Vylepšuje kvalitu pokožky a působí jako výborná prevence stárnutí pleti.

   

  Skvěle funguje i  tělu vlastní kyselina hyaluronová, která intenzivně hydratuje. Zároveň navrací vaší tváři ztracený objem, mladistvost a kontury . „Umí si jednoduše poradit i s kruhy pod očima," doplňuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. „Kromě ošetření čistou plazmou nabízíme také novinku, která spojuje dva omlazující koncepty do jednoho za účelem rychlejšího dosažení přirozených výsledků. Kombinujeme plazmu bohatou na krevní destičky s kyselinou hyaluronovou. Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci s omlazením v jednom kroku, rychlou a zcela přirozenou cestou," prozrazuje lékařka.

   

  Na plné obrátky ve čtyřiceti

  Zvládat rodinu, kariéru a přitom být stále tou krásnou okouzlující bytostí není vůbec lehké. Pro mnohé muže je nepředstavitelné, co všechno musí žena ve středním věku zvládnout. Vrásky se pak objevují nejen na čele a kolem očí, ale i mezi obočím a kolem úst. I tady pomůže kyselina hyaluronová. V případě, že vaše pleť uvadá rychleji než byste chtěli - nosoretní vrásky jsou hlubší a koutky úst začínají klesat směrem dolů, vsaďte na niťový lifting. Niťové liftingy jsou řešeny pouze jehlami bez nutnosti skalpelu a dlouhého zotavování. Neviditelné nitky se vstřebají a zanechají jen zpevněný omlazený obličej.

   

  Ve skvělé kondici i v padesáti

  Konečně máte opět více času na sebe. Využijte toho a kromě tváře se nyní více zaměřte i na dekolt, hřbety rukou a krk. I zde pokožka stárne a v tomto věku rychleji než kdykoliv předtím. „Kombinace laseru a kyseliny hyaluronové, plazmy či botulotoxinu je v současnosti nejúčinnější omlazovací technikou," prozrazuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. Podstatně snazší je udržovat pleť v kondici trpělivou dlouhodobou péčí dermatologů pomocí neinvazivních a miniinvazivních zákroků, než následně rekonstruovat to, co se léta zanedbávalo. „Pokud je však po čtyřicítce a padesátce už výkonů potřeba,  jde nejčastěji o operace očních víček a různé typy liftingů, od těch niťových až po ty řešené skalpelem. Pouhé odstranění padajících víček dokáže omladit obličej až o 10 let," vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky Yes Visage.

   

  Více o zákrocích na www.yesvisage.cz. Většinu zákroků lze dnes již jednoduše absolvovat třeba i během obědové pauzy. Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytují nezávazné konzultace zdarma a taktéž poskytují na výkony možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...