Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  PORADÍ ODBORNÍCI

  Nezáleží na tom, zda je vám třicet, čtyřicet či padesát. Omládnout můžete v každém věku!

  16.11.2017 10:00 / styl google+ twitter facebook

  Stárneme. S tím se mnoho dělat nedá. Díky správné životosprávě a moderním technologiím se ale dá stárnutí zpomalit. Stále více žen se proto svěřuje do rukou profesionálů a nechává si doporučit péči na míru.

  Yes Visage. lupa
  Padesát? To ještě nemusí být věk na vrásky! | Yes Visage

  Neplatí, že ve třiceti máme všechny stejnou pleť a trápí nás ty samé problémy. Na vině je genetika, životní styl, ale i to jak se o svou pleť staráme. Svěřte se tedy do rukou profesionálů a péči šité na míru.

  Existují řešení, která fungují ve spojení s další péčí v každém věku. V prvé řadě je potřeba jíst správné potraviny a pít hodně čisté vody. Ideální prevencí vrásek v oblasti čela a kolem očí, které se objevují už ve třiceti, je potom botox. Ten však skvěle funguje i ve vyšším věku, kdy zamezuje dalšímu prohlubování vrásek. 

   

  Také nový Laser Fotona SP Dynamis PRO, který nabízí unikátní 4D omlazení pleti s velmi výrazným liftingovým efektem, umí divy bez ohledu na to, zda je vám padesát či méně. „Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je ihned po ošetření jasně viditelný liftingový efekt a je tak skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek," vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage.  

  Věk je jedna věc a stav vaší pokožky věc druhá. Vrásky se objevují i na mladé pleti. Omezit se dají velmi jednoduše.
    

  Vše začíná ve třiceti

  Možná už jste v zrcadle zpozorovaly první vrásky kolem očí, na čele či kruhy pod očima.  Pokud chcete krásu a mládí své pleti zachovat co nejdéle, je dobré svěřit se do rukou odborníků už v mladším věku. Ošetření vlastní plazmou je ideální začátek. Vylepšuje kvalitu pokožky a působí jako výborná prevence stárnutí pleti.

   

  Skvěle funguje i  tělu vlastní kyselina hyaluronová, která intenzivně hydratuje. Zároveň navrací vaší tváři ztracený objem, mladistvost a kontury . „Umí si jednoduše poradit i s kruhy pod očima," doplňuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. „Kromě ošetření čistou plazmou nabízíme také novinku, která spojuje dva omlazující koncepty do jednoho za účelem rychlejšího dosažení přirozených výsledků. Kombinujeme plazmu bohatou na krevní destičky s kyselinou hyaluronovou. Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci s omlazením v jednom kroku, rychlou a zcela přirozenou cestou," prozrazuje lékařka.

   

  Na plné obrátky ve čtyřiceti

  Zvládat rodinu, kariéru a přitom být stále tou krásnou okouzlující bytostí není vůbec lehké. Pro mnohé muže je nepředstavitelné, co všechno musí žena ve středním věku zvládnout. Vrásky se pak objevují nejen na čele a kolem očí, ale i mezi obočím a kolem úst. I tady pomůže kyselina hyaluronová. V případě, že vaše pleť uvadá rychleji než byste chtěli - nosoretní vrásky jsou hlubší a koutky úst začínají klesat směrem dolů, vsaďte na niťový lifting. Niťové liftingy jsou řešeny pouze jehlami bez nutnosti skalpelu a dlouhého zotavování. Neviditelné nitky se vstřebají a zanechají jen zpevněný omlazený obličej.

   

  Ve skvělé kondici i v padesáti

  Konečně máte opět více času na sebe. Využijte toho a kromě tváře se nyní více zaměřte i na dekolt, hřbety rukou a krk. I zde pokožka stárne a v tomto věku rychleji než kdykoliv předtím. „Kombinace laseru a kyseliny hyaluronové, plazmy či botulotoxinu je v současnosti nejúčinnější omlazovací technikou," prozrazuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. Podstatně snazší je udržovat pleť v kondici trpělivou dlouhodobou péčí dermatologů pomocí neinvazivních a miniinvazivních zákroků, než následně rekonstruovat to, co se léta zanedbávalo. „Pokud je však po čtyřicítce a padesátce už výkonů potřeba,  jde nejčastěji o operace očních víček a různé typy liftingů, od těch niťových až po ty řešené skalpelem. Pouhé odstranění padajících víček dokáže omladit obličej až o 10 let," vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky Yes Visage.

   

  Více o zákrocích na www.yesvisage.cz. Většinu zákroků lze dnes již jednoduše absolvovat třeba i během obědové pauzy. Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytují nezávazné konzultace zdarma a taktéž poskytují na výkony možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...