Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ HUDEBNÍ PECKA

  Vítr a další živly přináší novinka od IAN

  15.11.2017 09:00 / styl google+ twitter facebook

  Brněnské akustické duo IAN proslavil zejména rádiový hit Hey Girl, který se dlouho držel mezi první dvacítkou nejhranějších písní u nás. Po téměř dvouleté odmlce a výrazné obměně sestavy vydává IAN první singl z nadcházející desky.

  IAN. lupa
  Frontman Ian Yves se nevěnuje jen muzice, ale má široký záběr aktivit. | IAN

  Velká očekávání mají hudební kritici od party IAN, která si pomalu ale jistě hledá pevné místo mezi top českými kapelami. Nyní přichází s dlouhodobě připravovanou novinkou. „Další etapa IAN bude vystihovat vítr, pozitivní přístup k věci a hlavně víc klidu,“ popisuje atmosféru frontman Yves. „I přes název COMA dává píseň naději nového větru i do stavu, kdy si člověk myslí, že věci už se nezmění,“ dodává.  

  Nej rádiovým úspěchem byla pro IAN spolupráce s DJ’s Digital Fever na písni HEY GIRL, ze které vzešel druhý nejhranější singl na CZ & SK rádiích.
    

  klip k novému hitu se postaral režisér Zdeněk Sopůšek, který stojí za velkým množstvím českých klipů pro umělce, jako jsou ATMO music nebo Sebastian. Za námětem klipu stojí majitel a kreativní producent agentury ALL 4 BANDS Jan Šátava: “IAN mají v sobě přemíru potenciálu a energie, která musí ven. Dynamiku, se kterou vznikají jejich díla, jsme se pokusili vystihnout paralelou živlů. Jsem přesvědčený, že jednoho dne to bude velký hudební projekt,” věří Šátava. 

   

   Předchozí deska VOYAGE byla jiná a podle autorů šlo o to víc se kopnout a všechny přímočaře předběhnout. “Teď nedobýváme prostor kolem sebe, ale tvoříme si ho sami. Každý krok, který uděláte, každé rozhodnutí se projeví všude kolem vás,“ domnívá se Ian Yves. „Klip odráží stav, kdy stojíte ve svém vysněném nebo naopak stísněném prostoru tesně před rozhodnutím dalšího kroku,” popisuje.

   

  IAN v čele s Ianem Yvesem prorazili na hudební scénu jako výherci posledního ročníku hudební soutěže "Český YOUTUBE FEST”, kdy se IAN s živou nahrávkou ze střechy povedlo předběhnout více než 900 dalších soutěžních titulů.

   

  Jedním z posledních počinů je krom nového singlu a klipu také autorská inscenace GAME OVER, kterou ve spolupráci Národním Divadlem v Brně doprovázeli IAN živým vystoupením.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...