Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DOKONALÉ KŘIVKY

  Topmodelka předvedla sexy nohy!

  14.11.2017 17:00 / styl google+ twitter facebook

  Zatímco před pár dny topmodelka Simona Krainová (44) sbírala síly po náhlém kolapsu na brněnské akci, nyní už opět předvádí své dokonalé křivky. A umí ženám poradit, jak mít sexy nohy!

  Simona Krainová. lupa
  Simona Krainová nafotila sexy kolekci punčochového prádla. | Branislav Simončík

  Topmodelka Simona Krainová je na roztrhání, ale punčochy roztrhané nikdy nemá! Spolupodílela se totiž na svůdné kolekci pro každou ženu. Nejspíš ale trochu přetáhla síly. „Měla jsem toho poslední dobou strašně moc a hodně jsem i cestovala, takže bylo na čase si odpočinout,“ vysvětlila Simona. „Lékaři mi doporučili, abych zvolnila to vražedné tempo,“ doplnila.  

  Ženám Simona rozhodně rozumí a ví, jaké prádlo dokáže zvednout sebevědomí.
    

  Nyní se pokouší trochu relaxovat. To jí ale rozhodně nebrání předvádět své ladné nohy v nových punčochových kalhotách BEPON.  „Nadcházející zima bude díky Simoně spíše horká,“ uvádí společnost BEPON, pro kterou Simona Krainová nafotila velmi sexy fotky. „Rafinovaná kolekce punčoch vychází z návrhů této topmodelky, která je silnou ženou, milující matkou a manželkou,“ dodává BEPON.

   

  Simona navrhla velmi smyslné punčochové kalhoty s kolekcí měděných a béžových kamenů, nebo s jedinečnou aplikací z přírodního peříčka a saténové stuhy nad kotníkem. Ještě smyslnější jsou pak fotky, které v těchto punčochách nafotila. "Každá žena by se měla umět cítit sexy, a to se nám myslím v této kolekci podařilo," uvedla topmodelka.

   

  I v případě světově známé Simony Krainové platí, že za zajímavou ženou stojí i neméně zajímavý muž. „Simona je mou velkou múzou,“ říká Karel Vágner. Do kolekce přispěl kreativním nápadem a obohatil ji o zajímavé pánské ponožky. Celá kolekce bude v prodeji postupně v průběhu listopadu a prosince 2017.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...