Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TANEČNÍ REKORD

  Na festivalu Life! tančilo přes dva tisíce tanečníků stejnou choreografii!

  14.11.2017 13:00 / styl google+ twitter facebook

  Brněnský taneční festival Life! zaznamenal další úspěch: překonal rekord v počtu tanečníků tančících na stejném místě stejnou choreografii. Dav lidí vedli v tanci Leoš Mareš, Simona Krainová a Ondřej Sokol. Ten si při tanci roztrhl kalhoty!

  Life! Brno. lupa
  Frontmani akce si oblékli slušivé šusťákové soupravy. | Life! Brno.

  Nuda v Brně rozhodně nebyla! Kdo přišel na taneční akci Life! užil si nejen tanec, ale i mnohá překvapení. Jedním z nich byla také červená škodovka z doby možná před čtyřiceti lety, která skrývala hlavní hvězdy večera: Leoše Mareše, Simonu Krainovou a Ondřeje Sokola.

   

  Všichni se nadšeně zapojili do tance a díky tomu se podařilo překonat rekord. „V jednu chvíli tančilo na parketu stejnou choreografii 2052 tanečníků,“ vyčíslili organizátoři a rekord potvrdil a zapsal i komisař agentury Dobrý den.

   

   V průběhu show přitom nechyběly ani nácviky choreografie, do které se aktivně zapojila i Simona s Leošem a Ondrou. „Asi týden jsme společně bydleli v jenom kempu a vše jsme poctivě trénovali,“  zavtipkoval Sokol.  

  Sokol i s dírou v kalhotách tančil a skákal do davu lidí, zatímco to Mareš brilantně komentoval.
   

  Samotnou show okořenily komentáře hvězdné dvojice. Dav pobavil zejména Ondřej Sokol, který si v zápalu tance roztrhl kalhoty na místě, které by mělo být všem skryto.  „Chtěl bych jen poprosit ty, co stojí přímo u pódia, ať mě raději moc zespodu nenatáčí. Jsem si při tanci roztrhnul šusťáky, tak abychom se nedočkali nějakých nepříjemných překvapení,“ upozorňoval.

   

  Vše brilantně komentoval také profesionální speaker Leoš Mareš. Mimo jiné se zapojil i do odhazování svých svršků, které nadšeně chytaly fanynky pod pódiem. Zřejmě jediným šrámem na festivalu Life! byl kolaps Simony Krainové. Topmodelka šla do akce naplno a udělalo se jí nevolno. Přivolaný lékař jí pak doporučil zejména odpočívat.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...