Neděle 25. února 2018
svátek má Liliana, zítra Dorota
  TANEČNÍ REKORD

  Na festivalu Life! tančilo přes dva tisíce tanečníků stejnou choreografii!

  14.11.2017 13:00 / styl google+ twitter facebook

  Brněnský taneční festival Life! zaznamenal další úspěch: překonal rekord v počtu tanečníků tančících na stejném místě stejnou choreografii. Dav lidí vedli v tanci Leoš Mareš, Simona Krainová a Ondřej Sokol. Ten si při tanci roztrhl kalhoty!

  Life! Brno. lupa
  Frontmani akce si oblékli slušivé šusťákové soupravy. | Life! Brno.

  Nuda v Brně rozhodně nebyla! Kdo přišel na taneční akci Life! užil si nejen tanec, ale i mnohá překvapení. Jedním z nich byla také červená škodovka z doby možná před čtyřiceti lety, která skrývala hlavní hvězdy večera: Leoše Mareše, Simonu Krainovou a Ondřeje Sokola.

   

  Všichni se nadšeně zapojili do tance a díky tomu se podařilo překonat rekord. „V jednu chvíli tančilo na parketu stejnou choreografii 2052 tanečníků,“ vyčíslili organizátoři a rekord potvrdil a zapsal i komisař agentury Dobrý den.

   

   V průběhu show přitom nechyběly ani nácviky choreografie, do které se aktivně zapojila i Simona s Leošem a Ondrou. „Asi týden jsme společně bydleli v jenom kempu a vše jsme poctivě trénovali,“  zavtipkoval Sokol.  

  Sokol i s dírou v kalhotách tančil a skákal do davu lidí, zatímco to Mareš brilantně komentoval.
   

  Samotnou show okořenily komentáře hvězdné dvojice. Dav pobavil zejména Ondřej Sokol, který si v zápalu tance roztrhl kalhoty na místě, které by mělo být všem skryto.  „Chtěl bych jen poprosit ty, co stojí přímo u pódia, ať mě raději moc zespodu nenatáčí. Jsem si při tanci roztrhnul šusťáky, tak abychom se nedočkali nějakých nepříjemných překvapení,“ upozorňoval.

   

  Vše brilantně komentoval také profesionální speaker Leoš Mareš. Mimo jiné se zapojil i do odhazování svých svršků, které nadšeně chytaly fanynky pod pódiem. Zřejmě jediným šrámem na festivalu Life! byl kolaps Simony Krainové. Topmodelka šla do akce naplno a udělalo se jí nevolno. Přivolaný lékař jí pak doporučil zejména odpočívat.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...