Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRAVA FASHION WEEKEND

  Českou módní tvorbu miluji, říká topmodelka Simona Krainová.

  15.11.2017 17:00 / styl google+ twitter facebook

  Jedinečná událost plná hvězd, modelek a celebrit se konala v Ostravě. Bohužel na ní chyběla topmodelka Simona Krainová, která krátce před zahájením Ostrava Fashion Weekendu zkolabovala. Nyní se již cítí dobře. Na akci ji zastoupil její manžel i sestra. Prohlédněte si fotogalerii!

  Ostrava Fashion Weekend. lupa
  Mezi hvězdami večera byly také Eliška Bučková, Jitka Nováčková a Nikol Švantnerová. | Ostrava Fashion Weekend

  Hvězdou největší módní události Moravy Ostrava Fashion Weekendu měla být topmodelka Simona Krainová. Bohužel ale kvůli zdravotnímu stavu do Ostravy nepřijela. "Českou módní tvorbu miluju a je třeba ji podporovat," vzkázala. "Máme velkou spoustu mladých nadějných návrhářů, kteří třeba nemají prostředky na to, aby mohli uspořádat vlastní módní show. Je skvělé, že tady dostali šanci prezentovat své umění," doplnila topmodelka. "Mrzí mě, že jsem letos chyběla. Věřím, že příští rok si Ostrava Fashion Weekend užiji," dodala Krainová, která je ostravskou rodačkou.  

  Na akci bylo k vidění 17 módních show a přítomní mohli využít i poradenství či doporučení od špičkových stylistů a vizážistů.
   


  V Ostravské multifunkční hale Gong se s nejnovějšími kolekcemi představili široké veřejnosti známí módní návrháři a mladé designerské talenty z České republiky i zahraničí. Diváci zhlédli na 17 módních show, nadšení byli z poradenství stylu a assistent shoppingu s předním českým stylistou Filipem Vaňkem, indviduální rady v oblékání poskytovala módní kritička Františka Čížková, nechyběl ani pop-up store předních českých návrhářů.

   

  Vyvrcholením byl GALA BLOCK, kde své nové kolekce představily Kateřina Geislerová, Petra Balvínová, Ether a polská star Monika Debowska. 

   

  „Naším cílem bylo přiblížit profesionální módu všem vrstvám obyvatel a inspirovat je k většímu zájmu o kulturu oblékání. Věříme, že Ostrava má velký potenciál stát se v budoucnu významným módním centrem,“ uvedla ředitelka Ostrava Fashion Weekendu Denisa Šuster.

   

  Modely předváděly krásky Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová, Eliška Bučková, Jitka Nováčková a nová Miss Face 2017 Kateřina Kasanová. 


  Jitka předváděla v Čechách po dvou letech. "Pracuji hlavně v Německu. Předvádět na Ostrava Fashion Weekendu je prestižní záležitost a jsem poctěna, že si mě vybrali. Byla to módní událost na světové úrovni," prozradila Nováčková. 


  Nikol Švantnerová se poprvé ukázala také rodině svého partnera Patrika Dresslera, která v Ostravě žije.  "Je to asi poprvé, co předvádím v Ostravě, v rodném městě mého přítele. Tak jsem byla z toho trošku nervózní. Přeci jenom tady měl spoustu přátel a rodinu," prozradila Nikol, která byla hvězdou módní show Kateřiny Geislerové. 


  Ostravský fashion weekend si nenechala ujít řada známých tváří. Dorazila zpěvačka Victoria, blogerka A.N.D.U.L.A, moderátorka Fashion TV Lenka Vacvalová, Taťána Makarenko, která dorazila podpořit vítězku své soutěže Kateřinu Kasanovou nebo Yvonna Maléřová, ostravská rodačka a sestra Simony Krainové.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...