Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRAMA V BRNĚ

  Kolaps uprostřed tance – modelka Krainová se zřítila k zemi!

  13.11.2017 20:00 / styl google+ twitter facebook

  Známá modelka Simona Krainová si užívala brněnský festival Life! 2017, když náhle zkolabovala. Její stav vyžadoval hospitalizaci. Nyní se cítí lépe.

  Vágner Karel. lupa
  Za Simonu musel zaskočit její manžel Karel Vágner, ovšem nejprve se o manželku řádně postaral! | Ostrava Fashion Weekend

  Topmodelka Simona Krainová (44) se i přes pociťovanou slabost s chutí vrhla do víru tance, pak se ale nečekaně zřítila k zemi a musela být předána do péče lékařů. „Stěžovala si na bolest krční páteře,“ uvedli svědci. „Pomohli jsme jí do zákulisí, kde dostala od lékaře kalciovou injekci,“ popsali událost. Lékař pak Simoně doporučil CT vyšetření.  

  Na ostravském Fashion Weekendu zaskočil za Simonu její manžel Karel Vágner.
    

  Topmodelka chtěla původně vyrazit z brněnské akce na Fashion Weekend do Ostravy, ale kvůli svému zdravotnímu stavu musela své plány změnit a vrátila se domů do Prahy.

   

  „Simona podstoupila řadu vyšetření včetně CT hlavy,“ potvrdili její blízcí s tím, že už v nemocnici se její stav zlepšil a přestala se jí točit hlava. Podle posledních informací šlo o vyčerpání organismu kvůli velkému pracovnímu vytížení. "Žiju, musím odpočívat. Jinak se ke svému zdravotnímu stavu nechci vyjadřovat," řekla Krainová, kterou velmi mrzelo, že nemohla navštívit druhý ročník Ostrava Fashion Weekendu, jehož byla patronkou.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...