Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODHALENÁ KRÁSA

  Sexy modelka okouzlila nejen hasiče!

  08.11.2017 02:02 / styl google+ twitter facebook

  Prakticky celý dekolt odhalila modelka Kateřina Wohlmann Votavová, která se v odvážném modelu účastnila vyhlašování soutěže Miss Hasička. V roli porotkyně hodnotila další krásky.

  Kateřina Wohlmann Votavová. lupa
  Jako porotkyně vzdala hold hasičkám. | Archiv

  Výstřih až k pasu, odhalená záda, rozparek jdoucí až k bokům -  Kateřina Wohlmann Votavová nenechala nikoho v klidu. „Šaty na slavnostní vyhlašování nejkrásnějších dobrovolných hasiček navrhnul můj oblíbený návrhář Michal Marek, který už přesně ví, co mám ráda,“ svěřila se populární modelka.  

  Modelčin návrhář umí dokonale podtrhnout Katčiny přednosti. Odvážných modelů se nebojí.
   

  A protože má návrhář Kateřinu za roky spolupráce doslova v oku, odhadl přesně míru, kam ještě mohou všechny ty výstřihy a rozparky sahat, aby nebylo vidět nic, a přitom měli všichni pocit, že vidí všechno. „S Michalem se shodneme na tom, že šaty by měly podtrhovat linky těla, ukázat, co mají ukázat, schovat, co mají schovat, a když mě Michal vidí tak, že je potřeba zakrývat vlastně jen to, co už by se neslušelo ukazovat, tak se cítím poctěna,“ popsala kráska, která si byla po celý večer dobře vědoma, že pohledy většiny mužů, ale i žen, míří na ni.

   

  „Jeden z pánů mi dokonce špitl, že jeho žena se cítí mými šaty pohoršena, což pro něj znamená, že jsou opravdu krásné, protože prý nehezky mluví jen o ženách, na které žárlí,“ popsala sebejistě, ačkoliv údajně na sebe rozhodně nechtěla strhávat pozornost, protože tu si na akci zasloužily především všechny adeptky na titul Miss Hasička.

   

  „Jestli si někdo zaslouží obdiv, jsou to právě tyhle dívky, které dělají dobrovolné hasičky, které jsou připraveny zachraňovat životy. Také proto tak ráda každoročně usedám do poroty, abych je mohla povzbudit a poděkovat jim za to, co dělají,“ uzavřela Kateřina.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...