Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE MLADŠÍ

  Návrhář Laffita přiznal: Ještě nejsem na sále a už se klepu strachy!

  02.11.2017 07:20 / styl google+ twitter facebook

  Přestože by slavnému návrháři nikdo jeho věk nehádal, rozhodl se omladit svou tvář a podstoupit plastiku očních víček na Klinice YES VISAGE. Víme proč i čeho se obával.

  Laffita lupa
  Osmany Laffita měl strach, ještě než byl na sále! | Yes Visage

  Uznávaný módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita připravuje kolekci svatebních šatů a zároveň už pracuje na nové kolekci podzim/zima 2018 - 2019. Právě při práci, kdy dlouhé hodiny kreslí a tvoří, má nepříjemný pocit únavy a tíhy na oči.  

  Osmany Laffita podstoupil omlazující zákrok, z kterého měl na začátku obavy!
   

   

  Proto se rozhodl ulevit svým očím za pomoci skalpelu a šikovných rukou renomovaného plastického chirurga.

   

  „Je mi 52 let a to si myslím, že je nejvyšší čas se o sebe začít více starat a pokleslá víčka mě opravdu trápí. Jednak z důvodů estetického. Když někomu radím, jak má vypadat, tak musím sám dobře vypadat. A jednak z důvodu zdravotního. Těžká padající víčka pociťuji hlavně při práci a není to vůbec příjemné. Když mě pan primář ujistil, že zákrok nebude bolet, bylo rozhodnuto," prozrazuje Osmany Laffita.

   

  A co slavného návrháře čeká? „Osmany Laffita má pokleslá víčka i obočí, což způsobuje nepříjemný pocit únavy a tíhy na oči. Doporučil jsem mu plastiku horních víček a závěs obočí. Půjde o klasický zákrok, kdy dojde k odstranění kožních přebytků a pozvednutí obočí za pomoci speciálních vstřebatelných háčků. Samotný zákrok bude trvat hodinu a půl a provádí se jednoduše pouze v lokální anestezii," vysvětluje primář plastické chirurgie Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE.

   

  Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček (redukce přebytečné kůže) neboli blepharoplastika.

   

  Po aplikaci lokálního anestetika pod kůži horního víčka se odstraňuje předem přesně vyměřený přebytečný pruh kůže a provádí se korekce kruhového očního svalu pro zlepšení kontury zevní poloviny horního víčka. Výsledkem je opět mladistvější vzhled a jasné oční kontury. Už jen pouhá plastika víček dokáže mnohdy ubrat až 10 let.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...