Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VSTUP DO ŠOUBYZNYSU

  První kšeft syna Simony Krainové Bruna. Je z něj model!

  03.11.2017 14:00 / styl google+ twitter facebook

  Simona Krainová je stále na výsluní v prostředí modelingu, ale také jako tvář mnoha prestižních značek. V jejích šlépějích se však teď vydává i její mladší syn Bruno, z něhož se pomalu stává model. A nutno říct, že mu to velmi sluší!

  Bruno lupa
  Malý Bruno si vyzkoušel roli modela a ohromně mu to sluší! | Essilor

  Bruno se totiž se svou maminkou nyní objevuje v kampani na brýlové čočky Junior Airwear, které jsou prakticky nerozbitné. A syn Simony a Karla Vágnera ml. si roli "modela" hodně užíval. „Je to super," prohlásil malý Bruno, který tak pomalu vstupuje do českého šoubyznysu. 

   

  A protože právě Bruno nosí brýle a podobně jako řada dětí je hodně živé dítě, potřebuje odlehčené brýlové čočky, které jsou prakticky nerozbitné a tím i bezpečné!

   

  „Jsem na Bruna hrdá, tak jako každá máma na své dítě. Ale i díky tomu, že předvádí něco, co sám nosí, a co díky němu se třeba nebudou stydět mít další děti," uvedla Simona Krainová.  

  Brýlové čočky Essilor jsou ideální pro malé raubíře, ale hlavně jsou kvalitní a lehké!
   

   

  Přeci jen se najdou děti, které brýle potřebují, ale nechtějí je nosit. Buď proto, že si třeba myslí, že jim nesluší, anebo je obtěžují. Ale právě díky speciálním odlehčeným čočkám v podstatě ani neví, že brejličky mají.

   

  „Náš Bruno je navíc docela energické dítě, což znamená, že je zdravé dítě," usmívá se maminka Krainová. „Takže tyhle brýlové čočky si nemůžeme vynachválit,” dodala modelka. 

   

  Kdo ví, třeba Bruna jeho modelingová premiéra natolik zaujme, že se bude chtít vydat ve stopách své maminky a příště ho uvidíme předvádět třeba oblečení. Zatím ale zůstává u brýlí. 

   

  „Tyhle brýlové čočky jsou navíc také o 30 % tenčí a lehčí než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši a jejich uživatel o nich téměř nebude vědět,” říkají odborníci ze společnosti Essilor, která se právě těmito čočkami zabývá.

   

  Perfektní volbou nejen na letní či zimní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Navíc jsou odolné také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí.

   

  „V nabídce jsou pak i nejmodernější brýlové čočky CrizalKidsPrevencia obsahující modrý filtr a chrání tak zrak dětí pro budoucnost při práci s PC, tabletem, mobilem - zrátka při hrách v digitálním světě. A pokud děti tráví s tabletem či telefonem většinu dne, anebo se hodně dívají na televizi, pak si mohou zrak chránit inovativními brýlovými čočkami Crizal Prevencia," dodávají odborníci z Essiloru.

   

  Vždy ale platí, že je dobré, aby se rodiče poradili s odborníky o tom, co je pro jejich dítě nejlepší, třeba právě v Essilor optice v Praze 5. Zde vám poradí se vším, co potřebujete vědět a čočky na klientech přímo vyzkouší a také rovnou zasadí do brýlových obrouček. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...