Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY KOUČKA

  Známá modelka vede elitní kurzy pro modelky a vybírá si jen ty nejlepší!

  27.10.2017 00:50 / styl google+ twitter facebook

  Dostat se na kurzy modelingu ke známé modelce Kateřině Wohlmann Votavové není jen tak. Parametry, které musí adeptky na modelky splňovat (a nemyslíme jen vzhled a míry!), jsou náročné.

  Votavová lupa
  Kateřina Votavová pořádá kurzy pro modelky. | Tomáš Liška

  Katka Votavová to vidí jasně: „Tahle profese není pro každého. Kromě krásy vyžaduje pevný charakter, sebevědomí, trpělivost a odvahu. Bez toho to modelka nikam nedotáhne."  

  Kateřina Wohlmann Votavová pořádá elitní kurzy pro modelky!
   

   

  Stejně tak je podle Kateřiny nezbytná jistá míra asertivity a diplomacie. „Několikrát za den se stane něco, co vás opravňuje k tomu vybuchnout, naštvat se, že něco nefunguje jak má, že někdo neplní, co slíbil, ale pořád musíte zůstat diplomat a zjednat si nápravu tím, že zůstanete klidná, ale budete rázná a neustoupíte ze svého. Můžete křičet, ale tím jen otrávíte náladu sobě a ostatním, kteří dřou, aby výsledek byl co nejlepší,“ poodhaluje zákulisí modelingu modelka a dodává, že se to netýká jen Česka, ale že podobné zkušenosti má i ze zahraničí.

   

  „Spousta lidí má modelky za hloupé pipinky, které si nechají všechno líbit, takže je důležité, aby se holky naučily, jak si umět prosadit důstojné podmínky,“ dodává s tím, že v posledních letech úroveň modelingu klesá, protože se jde po ceně, nikoliv po kvalitě.

   

  Právě svými kurzy se Kateřina snaží situaci napravit. „Vybírám ty nejlepší, dávám jim průpravu, která se jim bude hodit, a i když je to někdy pořádný dril, většina z holek mi po nějaké době potvrzuje, že vše, co se učíme, se jim v praxi hodí.“

   

  Dostat se k ní do kurzu není nic snadného, ale dívky potvrzují, že jeho absolvování jim pomáhá, stejně jako Kateřina, která řadě z nich díky svým kontaktům a vazbám na renomované značky dopomohla k zajímavým zakázkám. „Holky, které učím, považuji za svoje, takže je samozřejmé, že jim pomáhám. Cítím se tak trochu jako jejich modelingová máma a těším se z každého úspěchu, kterého dosáhnou,“ doplňuje.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...