Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MLADŠÍ O PÁR LET

  Vypadají o 10 let mladší. Krainová a Bendová prozradily, co všechno u koho podstoupily

  25.10.2017 10:15 / styl google+ twitter facebook

  Topmodelka a herečka mají jedno společné. Nehádali byste jim jejich věk. Je to mladistvý vzhled od přírody, nebo z rukou zkušeného lékaře? Prozradily, jak a kdo jim ke kráse dopomáhá.

  Bendová Krainová lupa
  Alice Bendová a Simona Krainová mladší nejméně o 10 let! | Yes Visage

  Výčet zákroků Simony a Alice

  Je to přeci jen hlavně příroda. Ale i přírodě se musí občas trochu pomoci. Třeba v oblasti dermatologie. Prvním pomocníkem je botox.

   

  „Na drobné i střední vrásky i jako prevence jejich vzniku je ideální. Někomu se to může zdát jako běžný zákrok, který dnes dělá kdekdo. Ale věřte mi - aby výsledek vypadal přirozeně a ne jako maska, je důležité, kdo s ním pracuje. Jsem ráda, že já mám zrovna na Klinice Yes Visage profíky, kde všechny zákroky dělají s péčí a citem pro přirozenost,“ prozradila Simona Krainová (43) o botoxu.  

  Simona Krainová a Alice Bendová vědí, jak na to, aby vypadaly mladší o deset let!
    

   

  Její slova potvrzuje i Alice Bendová (43), která si první botox nadělila až ke čtyřicítce. „Z rukou zkušeného lékaře se není u botulotoxinu čeho bát a už vůbec ne ztráty mimiky. Zachová se pohyblivost obličeje a pouze se relaxují místa s větší silou mimických svalů s cílem předejít vytvoření fixovaných vrásek. Výsledek vypadá stále přirozeně,“ potvrzuje slova Simony specialistka na antiagingovou medicínu a dermatologii MUDr. Hana Plachá z téže kliniky.

   

  Aplikace botulotoxinu, zvýraznění kontury rtů pomocí tělu vlastní kyseliny hyaluronové, omlazení krku vlastní plazmou a aplikace mezonití, to jsou zákroky, kterými pomohla přírodě herečka Alice Bendová. Zmíněné mezonitě umí řešit i povadající až smutný výraz obličeje vlivem poklesu tkání. To vše rychle, bez jizev a bez nutnosti operace či skalpelu. Nitky se vstřebají a zanechají jen zpevněný obličej.

   

  „Omlazení není většinou o jedné technice, ale je to většinou mix vhodně zvolených ošetření. Ideální je i kombinace s aplikací vlastní plazmy. Ta obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které přirozeně podporují revitalizační a regenerační procesy buněk,“ vysvětluje k výkonům Alice mezinárodní školitelka a specialistka antiagingové medicíny MUDr. Zuzana Poláková z Kliniky Yes Visage.

   

  Na plazmu nedá dopustit ani Simona: „Je to můj elixír mládí. Využívá to nejcennější z mého vlastního těla. Po plazmaliftingu mám pleť úplně prozářenou a cítím, jak se drží vypnutá, vyživená a čerstvá, jako bych se každý den pořádně vyspala,“ doplňuje souhlasně doktorku Polákovou Simona.

   

  Více o zmíněných zákrocích dermatologie na www.yesvisage.cz nebo ve videu.

   

   

  Krásnější, přirozená a zdarma!

  Simona i Alice si zkrášlení chválí a na přirozenosti jim rozhodně neubralo. „Kdybych to na sebe nepráskla, nikdo na mě žádné ošetření nepozná," dodává s úsměvem Alice.

   

  „Kamarádky se mě kolikrát ptají o radu. Vždycky radím, zajděte na kliniku a na nezávazné konzultaci zjistíte, co je možné. Často jsou pak překvapeny, jak i málo stačí k výrazné změně k lepšímu,“ doplňuje Simona.

   

  Na moderní a šetrné zákroky dermatologie se na Klinice Yes Visage specializují a je o ně velký zájem. Jakýkoliv ze zákroků kliniky můžete mít i vy. A to zcela zdarma v soutěži. Více informací na webu kliniky na www.yesvisage.cz

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...