Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSTĚ ODBORNÍK

  Tenhle sexy sympaťák dohlédne na Ostrava Fashion Weekend!

  17.10.2017 18:00 / styl google+ twitter facebook

  V listopadu se v Ostravě uskuteční velmi prestižní akce - Ostrava Fashion Weekend. Zúčastní se ho kromě jiných Simona Krainová, Aneta Vignerová, Eva Perkausová, Františka Čížková, Filip Vaněk a mnozí další. Na to, aby vše klaplo, jak má a na další podstatné věci bude dohlížet mladý sexy muž Daniel Štěcha. Bleskove.cz si s ním o akci popovídalo!

  Štěcha Daniel lupa
  Tento mladý sexy muž je design supervisor Ostrava Fashion Weekendu! | Ostrava Fashion Weekend

  Jste Design supervisor Ostrava Fashion Weekendu. Co si pod tím máme představit?

  Člověka v týmu, který je pod kreativním ředitelem a konzultuje s ním jednotlivé segmenty celého Fashion Weekendu.

   

  Jaká je vaše úloha?

  Moje úloha je dohlížet a kontrolovat na všechny vizuální složky celého projektu. Přes kampaň, scénografii a design prostoru, přes vzhled webu až třeba po moodboardy a make-up, nebo to, jak budou vypadat výstupy Ostrava Fashion Weekend. Jsem trošku takový konzultat v oblasti designu, což je zábavná a kreativní práce. Můžu tak společně se všemi členy týmu konzultovat jednotlivé kroky, radit se a říkat si nápady, což je velmi motivující pro projekt i všechny členy týmu. Je skvělé se takto posouvat dopředu.

   

  Jaká bude scéna letošního Ostrava Fashion Weekendu?

  Scénografie Ostrava Fashion Weekend 2017 respektuje surový prostor Gongu od významného architekta Josefa Pleskota. Design prostoru je vytvořen jemnými prvky a minimálním zásahem, pouze kvalitním umístěním runway. Vzniká tak velmi silný moment - jednoduchý, ale efektní a výrazný. Důležitý je pro mě fakt, že lokace pro letošní ročník významně odráží zdejší atmosféru. Lokace je velmi autentická a moderní. Se skvělým prostorem tak mohou přehlídky vypadat na velmi vysoké úrovni.  

  Ostrava Fashion Weekend se uskuteční od 10. do 12. listopadu 2017.
   

   

  Kde berete inspiraci?

  Inspirací jsou mi samozřejmně přehlídky velkých světových značek nebo Fashion Weeků, mimo jiné i studium designu v ateliéru Text Forma Funkce pod vedením Filipa Nerada a Jiřího Havlíčka. Velmi významnou inspirací jsou mi značky jako Jil Sander, Céline nebo Raf Simons. Díky nim se často dokážu ztotožnit s určitou estetikou a mohu se tak pustit do vlastních plánů a nápadů.

   

  Proč by milovníci módy neměli chybět právě na Ostravském víkendu módy?

  Protože uvidí kvalitní a různorodý program, který je složen tak, aby zaujal jak odborné, tak široké publikum, navíc v prostoru Gongu, který je samozřejmně kolosální. Ostrava má svůj Fashion Weekend, který přináší přehlídky českých i zahraničních návrhářů a stává se tak dalším místem mimo Prahu, kde je možnost se setkat s kvalitní módou a taky show!

   

  Na co vy osobně byste je pozval?

  Můj osobní favorit je Kateřina Geislerová a polský designer Girl Little Boy, měl jsem možnost nahlédnout do lookbooku jeho nové kolekce a je opravdu na co se těšit!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...