Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKVĚLÁ INSPIRACE

  Trendy letošního podzimu: Tyhle šperky si zamilujete! 

  08.10.2017 08:00 / styl google+ twitter facebook

  Letošní podzimní módní scénu ovládly designové šperky české značky Mooyyy. Ptáte se, proč by ve vaší šperkovnici neměly chybět? Kromě toho, že jsou krásné na pohled, má každý šperk téhle značky svůj příběh. Celý koncept je založený na kvalitních materiálech, propracovaném designu a inspiraci východní spiritualitou.

  šperky lupa
  Šperky, které se stanou hitel letošního podzimu! | Moyyy.cz

  Hlavní roli hrají stříbro a zlato doplňené drahými kameny a posvátnými plody rudraksha ze stromu Elaeocarpus ganitrus, kterým se často podle hinduistické legendy říká 'slzy boha Shivy'.

   

  Značka spolupracuje s českými designérkami znělých jmen jako jsou Lucie Koldová, Anna Steinerová, Mirka Talavášková nebo s vycházející hvězdou české šperkařské scény Natálií Vicenovou. Nedávno značka představila kolekci indoneské designérky Tasii Pratayi, která vytvořila šperky inspirované jógou a východní filosofií.  

  Šperky Mooyyy jsou skvělou inspirací a zároveň trendem letošního podzimu!
   

   

  Šperky z kolekce Tasia jsou v hinduistickém chrámu Besakih zasvěcené lidským touhám po štěstí, lásce, kráse, mládí, vyrovnanosti a vnitřní síle. Nezní to skvěle? Takový šperk nejen doplní váš osobitý styl, ale zároveň pro vás bude mít duchovní význam, to nás na  Mooyyy baví! Která kolekce se nejvíc líbí vám? 

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: šperky, Moyyy, inspirace
  Komentáře ke článku
  loading...