Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  FASHION & STYLE

  Blažek, Rašilov, Kříž, David nebo Klepl se rádi dobře oblékají!

  28.09.2017 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Nejenom ženy, ale i muži se občas rádi hezky a dobře oblékají. A zvlášť, když jde o celebrity. Tak to mají třeba herci Filip Blažek, Saša Rašilov, Pavel Kříž, Bob Klepl, zpěvák Michal David, nebo fotbalisté Horst Siegel a Tomáš Ujfaluši. A tak zkrátka občas hledají nějaký styl a směr.

  Herci lupa
  Michal David stejně jako Tomáš Ujfaluši se rád a kvalitně obléká! | Camp David i Soccx

  Chlapi zrovna nejsou těmi, kteří by rádi hodiny a hodiny trávili čas v buticích a obchodních centrech. Nemají na to náladu ani čas a přijde jim to jako promarněná chvíle. Ale jsou situace, kdy prostě musejí něco vybrat nebo chtějí zkrátka obměnit šatník.

   

  „Já mám rád stylů několik. Hlavně takový ten mužský, městský, stylový. To je pro mě důležité. Jsem třeba teď tváří butiku Camp David a tahle móda mi vyhovuje, protože tam si každý najde řadu módních kousků až po moderní business oblečení," svěřil se hitmaker Michal David, který má momentálně hodně povinností a ke všemu se těší i na premiéru muzikálu Muž se železnou maskou, který vzniká na základě jeho hudby a textů a diváci jej uvidí už 1. října.  

  Řada známých mužů herců či sportovců se ráda dobře a stylově obléká!
   

   

  Není sám, kdo má rád dobrou značku oblečení. I jeho kolegové ze šoubyznysu na sebe rádi hodí něco zajímavého a kvalitního. Třeba jako herci Filip Blažek, Saša Rašilov, Pavel Kříž, nebo sportovci Tomáš Ujfaluči či Horst Siegel. A někteří se v pátek od 19:00 zúčastní i autogramiády v butiku, v pražském Palladiu. A kdo dorazí? Třeba i herci z nových filmů „Svatba mojí sestry“ a „Věčně tvá nevěrná“, protože právě je tato značka módy podporovala a stala se také partnerem obou snímků. Kdo bude mít chuť, může si přijít pro podpis a zároveň i nakoupit. Butik slibuje v tento den vše za polovic!

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...