Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZIMNÍ SEZONA SE BLÍŽÍ

  Skiareál ve Špindlu se připravuje na zimu: Staví novou lanovku a chystá další vlnu prodeje nejlevnějších sezonních skipasů!

  08.09.2017 04:54 / styl google+ twitter facebook

  Novinkou nadcházející zimní sezony ve Špindlerově Mlýně bude nově postavená čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál rozšiřuje v této lokalitě i zdejší oblíbenou sjezdovku, takže půjde o ideální místo pro rodiny s dětmi nebo začátečníky. V září navíc startuje druhá vlna prodeje nejlevnějších sezonních skipasů, tzv. Chytré sezonky.

  Nová lanovka bude v prozovu již tuto sezónu! lupa
  Nová lanovka bude v prozovu již tuto sezónu! | Skiareál Špindlerův Mlýn

  Skiareál letos opět zvyšuje komfort pro návštěvníky lyžařského střediska, když investoval 50 milionů korun do stavby čtyřsedačkové lanovky vedoucí z Horních Míseček na Medvědín.

    

  Skiareál ve Špindlerově Mlýně už připravuje pro milovníky sportu zimní sezonu! Horní Mísečky se dočkají nové čtyřsedačkové lanovky.
   

  „Jedná se o původní čtyřsedačku, kterou ve Svatém Petru nahradila současná šestimístná lanovka na Pláně. V uplynulých měsících proběhla její kompletní repase, obnova se týká téměř všech částí lanovky. Měníme všechny opotřebované díly a některé úseky vyměňujeme kompletně za nové, jako například hlavní elektromotor. Nové bude i čalounění sedaček a nástupní brány," přiblížil repasi čtyřsedačky ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že středisko v současnosti pracuje už také na terénních úpravách a rozšíření sjezdových tratí.

   

  Zahájena již byla stavba dolní stanice, následovat bude budování horní stanice i příprava samotné trasy lanové dráhy, některé z podpěr lanovky budou usazovány pomocí vrtulníku. „Zdejší oblíbená sjezdovka Machytka se navýší o 1,5 hektaru. Rozšíříme jak její horní, tak i dolní část a zásadně tak zlepšíme její propustnost. Kvalita lyžování na Horních Mísečkách se zvedne zásadním způsobem, naší snahou je vytvořit z této lokality vyhledávaný prostor pro začátečníky a rodiny s dětmi. Původní lyžařské vleky M, M1 a M2 zůstanou, odstraněn bude vlek Machytka (L). Díky nové lanovce zjednodušíme návštěvníkům jízdu z parkoviště na Medvědín, zkrátíme dobu odbavení a celkově jim nabídneme podstatně větší komfort jak přepravy, tak lyžování," doplnil Čeněk Jílek.

   

  Sezonní skipasy za třetinovou cenu

  V případě, že se chystáte do Špindlu v zimě vícekrát, pak si rozhodně nenechte ujít nejlevnější celosezonní skipasy. Již v září startuje druhá vlna možnosti nákupu tzv. Chytré sezonky. Lyžaře, kteří si permanentky předplatili již v dubnu, vyjde sezonka na neuvěřitelných 4 990 korun.

   

  „Stačilo, aby se v e-shopu na www.gopass.cz na jaře zaregistrovali a zaplatili 990 korun. Do konce října je pro ně nyní nutné doplatit zbylé čtyři tisíce a celosezonní skipas se nahraje na GOPASS kartu klienta. Kdo si ale nestihl na jaře Chytrou sezonku předplatit, nemusí věšet hlavu. Na podzim jsme připravili druhou vlnu výhodného nákupu sezonních skipasů. V září za ně dospělí zaplatí jen 6 990 korun a v říjnu 7 990 korun," uvedl obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že od prosince už běžná sezonka vyjde na 15 990 korun.

   

  Jedinou podmínkou pro pořízení výhodné Chytré sezonky je jen bezplatná registrace do zákaznického systému GOPASS, který nabízí celoročně spoustu dalších výhod a slev. Včasný nákup se tak rozhodně vyplatí. Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...