Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  ZIMNÍ SEZONA SE BLÍŽÍ

  Skiareál ve Špindlu se připravuje na zimu: Staví novou lanovku a chystá další vlnu prodeje nejlevnějších sezonních skipasů!

  08.09.2017 04:54 / styl google+ twitter facebook

  Novinkou nadcházející zimní sezony ve Špindlerově Mlýně bude nově postavená čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál rozšiřuje v této lokalitě i zdejší oblíbenou sjezdovku, takže půjde o ideální místo pro rodiny s dětmi nebo začátečníky. V září navíc startuje druhá vlna prodeje nejlevnějších sezonních skipasů, tzv. Chytré sezonky.

  Nová lanovka bude v prozovu již tuto sezónu! lupa
  Nová lanovka bude v prozovu již tuto sezónu! | Skiareál Špindlerův Mlýn

  Skiareál letos opět zvyšuje komfort pro návštěvníky lyžařského střediska, když investoval 50 milionů korun do stavby čtyřsedačkové lanovky vedoucí z Horních Míseček na Medvědín.

    

  Skiareál ve Špindlerově Mlýně už připravuje pro milovníky sportu zimní sezonu! Horní Mísečky se dočkají nové čtyřsedačkové lanovky.
   

  „Jedná se o původní čtyřsedačku, kterou ve Svatém Petru nahradila současná šestimístná lanovka na Pláně. V uplynulých měsících proběhla její kompletní repase, obnova se týká téměř všech částí lanovky. Měníme všechny opotřebované díly a některé úseky vyměňujeme kompletně za nové, jako například hlavní elektromotor. Nové bude i čalounění sedaček a nástupní brány," přiblížil repasi čtyřsedačky ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že středisko v současnosti pracuje už také na terénních úpravách a rozšíření sjezdových tratí.

   

  Zahájena již byla stavba dolní stanice, následovat bude budování horní stanice i příprava samotné trasy lanové dráhy, některé z podpěr lanovky budou usazovány pomocí vrtulníku. „Zdejší oblíbená sjezdovka Machytka se navýší o 1,5 hektaru. Rozšíříme jak její horní, tak i dolní část a zásadně tak zlepšíme její propustnost. Kvalita lyžování na Horních Mísečkách se zvedne zásadním způsobem, naší snahou je vytvořit z této lokality vyhledávaný prostor pro začátečníky a rodiny s dětmi. Původní lyžařské vleky M, M1 a M2 zůstanou, odstraněn bude vlek Machytka (L). Díky nové lanovce zjednodušíme návštěvníkům jízdu z parkoviště na Medvědín, zkrátíme dobu odbavení a celkově jim nabídneme podstatně větší komfort jak přepravy, tak lyžování," doplnil Čeněk Jílek.

   

  Sezonní skipasy za třetinovou cenu

  V případě, že se chystáte do Špindlu v zimě vícekrát, pak si rozhodně nenechte ujít nejlevnější celosezonní skipasy. Již v září startuje druhá vlna možnosti nákupu tzv. Chytré sezonky. Lyžaře, kteří si permanentky předplatili již v dubnu, vyjde sezonka na neuvěřitelných 4 990 korun.

   

  „Stačilo, aby se v e-shopu na www.gopass.cz na jaře zaregistrovali a zaplatili 990 korun. Do konce října je pro ně nyní nutné doplatit zbylé čtyři tisíce a celosezonní skipas se nahraje na GOPASS kartu klienta. Kdo si ale nestihl na jaře Chytrou sezonku předplatit, nemusí věšet hlavu. Na podzim jsme připravili druhou vlnu výhodného nákupu sezonních skipasů. V září za ně dospělí zaplatí jen 6 990 korun a v říjnu 7 990 korun," uvedl obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že od prosince už běžná sezonka vyjde na 15 990 korun.

   

  Jedinou podmínkou pro pořízení výhodné Chytré sezonky je jen bezplatná registrace do zákaznického systému GOPASS, který nabízí celoročně spoustu dalších výhod a slev. Včasný nákup se tak rozhodně vyplatí. Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...