Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Kde je nejvýhodnější mít kontokorent?

  Kontokorent je dobrý sluha, ale velmi nebezpečný pán!

  06.04.2017 10:20 / styl google+ twitter facebook

  Někteří z nás ho využívají téměř každý měsíc... Je to sice relativně dobrý sluha, avšak zlý pán. Kontokorentní úvěr je totiž v podstatě nejsnadněji dostupnou půjčkou, neboť jde o povolené přečerpání vašeho účtu. Tato rychlá finanční rezerva má však i svoje úskalí, kdy se může majiteli účtu velmi prodražit.

  bankovky peníze lupa
  Půjčit si nebo nepůjčit...? | Bleskove.cz

  Prakticky všechny tuzemské banky nabízejí možnost otevřít si u nich kontokorent – specialisté Bankovního inpektora v testu posuzovali, o kolik můžete svůj účet přečerpat (tedy limit kontokorentu) a jak vás to vyjde draho, tedy výši úrokové sazby.

   

  Stav kontokorentu si musíte hlídat!
   

  Nakonec si nejlépe vedla mBank se svojí „mRezervou“, kdy se úroková sazba pohybuje již od 13,40 %, a můžete jít v kontokorentu až do částky 152.000 Kč (při daném modelovém příjmu 22.500 Kč měsíčně). Do TOP3 se dostala také SberBank a Equa bank, jejichž úrokové sazby 14,99 %, resp. 16,90 % jsou také velmi nízké.

  Celý test si můžete přečíst zde: http://bankovniinspektor.cz/2017/03/20/test-kontokorentnich-uveru/

  mrk | bleskove.cz

  Témata: banky
  Komentáře ke článku
  loading...