Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LETNÍ SEZONA

  Špindlerův Mlýn o víkendu oficiálně odstartuje letní sezonu. Ve Svatém Petru vypukne Festival úsměvů

  24.05.2017 12:46 / styl google+ twitter facebook

  Ve Špindlu začíná léto. Nenechte si proto ujít Festival úsměvů se spoustou zábavy pro celou rodinu.

  Užijte si den na terénních tříkolkách, koloběžkách nebo zkuste summer tubing lupa
  Užijte si den na terénních tříkolkách, koloběžkách nebo zkuste summer tubing | Skiareál Špindlerův Mlýn

  Špindlerovské otevírání léta startuje již v sobotu 27. května ve Svatém Petru. Vystoupí David Deyl nebo zpěvák Pokáč a vyzkoušet můžete všechny letní aktivity se slevou v rámci akce 1+1 zdarma. Užijte si den na terénních tříkolkách, koloběžkách nebo zkuste summer tubing.

    

  Ve Špindlerově Mlýně odstartuje v sobotu 27. května letní sezona tradičním Špindlerovským otevíráním léta.
   

  Letní sezona odstartuje v sobotu 27. května od 10 hodin tradičním Špindlerovským otevíráním léta, které nabídne návštěvníkům bohatý program a spoustu zábavy ve Svatém Petru v prostoru dolní stanice lanovky. Těšit se můžete na ukázky záchranných prací členů horské služby, hasičů a policie. A nebudou chybět ani sportovní a zábavné aktivity.

   

  Na děti čeká dětská olympiáda, malování na obličej, vyrábění odznáčků s úsměvem, taneční rodinná hra nebo fotokoutek. Festival úsměvů bude moderovat Ivo Apfel, vystoupí zpěváci David Deyl a Pokáč a vyzkoušet můžete s celou rodinou všechny letní aktivity skiareálu s padesátiprocentní slevou. V celém středisku bude totiž v sobotu probíhat akce 1+1 zdarma na nákup služeb a aktivit. Například při koupi jedné jízdenky na lanovku, získáte druhou zdarma. Otestovat můžete se slevou také například terénní tříkolky a koloběžky nebo Summer tubing.

   

  Součástí slavnostního programu bude i otevření letních turistických tras Mechová pěšinka a Stezka pro stopaře, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi.

  Více na www.skiareal.cz

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...