Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZÁŽITKY NA DLANI

  SOUTĚŽ! Toužíte po krásné fotoknize plné zážitků a vzpomínek? Vyhrajte poukaz na vaši fotoknihu!

  01.05.2017 09:50 / styl google+ twitter facebook

  Fotokniha je v dnešním digitálním světě obrázků skutečným hmatatelným zážitkem. Jde o opravdovou knihu z vašich fotografií a videí. Přenese vás zpět ke všem krásným zážitkům a vzpomínkám. Soutěžte a vyhrajte poukaz v hodnotě 1 000 Kč právě teď na Bleskově.cz!

  cewe lupa
  Právě teď můžete vyhrát knihu plnou vašich vzpomínek a zážitků. | CEWE FOTOKNIHA

  Chtěli byste cestovní fotoknihu, dokumentaci vašich zálib a koníčků nebo snad vaši závěrečnou práci? Fotoknihy jsou originální a osobní, přesně tak jako vaše fotografie v nich. Vaše dobrodružné fotografie z cest po celém světě či krajinné snímky vždy lépe vyniknou v panoramatickém formátu fotoknihy.

   

  Soutěžte s námi o tři poukazy v hodnotě 1 000 Kč.
    

  Všechny okamžiky, které zachytíme foťákem, máme uložené v chytrém telefonu nebo v lepším případě počítači. Ovšem díky fotoknize si můžete, pro sebe nebo své blízké, udělat výběr nejlepších zážitků a archivovat je v jedinečné vytištěné knize. Fotky pak budete moci předvést svým prarodičům, kteří to jistě ocení víc než displej mobilu. Fotokniha může být také skvělým dárkem pro vaše blízké.

   

  Fotokniha je nádherná archivace vašich vzpomínek. Zapojte se právě teď do soutěže a vyhrajte poukaz na CEWE FOTOKNIHU v hodnotě 1 000,-Kč.

   

  • Jak soutěžit a vyhrát?

  Je to jednodušší, než si myslíte! Odpovězte správně na jednu jednoduchou otázku a poukaz je váš! 

   

  • Otázka 

  Kolikátý ročník CEWE FOTOKNIHY se bude letos vyhlašovat?

  Pokud neznáte odpověď na naši otázku, nápovědu najdete zde.

   

  • Kam zaslat odpověď?

  Správnou odpověď s heslem v předmětu CEWE zasílejte na e-mail: soutez@bleskove.cz

   

  Máme pro vás připraveny tři vouchery v hodnotě 1 000 Kč.  Tři vylosovaní, kteří pošlou správnou odpověď, obdrží poukaz na CEWE FOTOKNIHU. Do emailu uveďte své celé jméno, emailovou adresu a telefonní číslo. Své odpovědi nám zasílejte do 15. 5. 2017.

   

  Hodně štěstí!

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...