Neděle 18. března 2018
svátek má Eduard, zítra Josef
  OHROMUJÍCÍ ÚČINKY

  Znáte česnekový sirup? Je mnohem účinnější než antibiotika! Tady je jednoduchý recept

  12.01.2017 06:32 / styl google+ twitter facebook

  Nadužívání antibiotik v současné době je všeobecně známé. Lidé je dnes nezodpovědně a ve vysokých množstvích používají. V některých případech bohužel naprosto zbytečně.

  Nebojte se česneku. Jeho účinky jsou ohromující lupa
  Nebojte se česneku. Jeho účinky jsou ohromující | Shutterstock

  Důvodem je zřejmě na jedné straně pohodlnost a na straně druhé neznalost, že existují i ​​jiná, velmi účinná přírodní antibiotika. Naučme se využívat přírodní zdroje a potraviny, které jsou nám běžně dostupné.

   

  Sirup z česneku, který si můžeme vyrobit doma, je 10x účinnější než penicilin.
   

  Jednou z přírodních látek se silným antibakteriálním účinkem je česnek. Víte, že sirup, který si z něj doma vyrobíme, je 10x účinnější než penicilin?

   

  Kromě antibakteriálních účinků je česnek i super zdravý a dokáže vám nabídnout i mnohé další zdravotní přínosy. Navíc, výroba česnekového sirupu  je extrémně jednoduchá a levná. Suroviny na jeho výrobu jsou snadno dostupné a také velmi zdravé samy o sobě. Určitě ho vyzkoušejte.

   

  Suroviny:
  8 oloupaných stroužků česneku
  200 ml jablečného octa
  200 ml medu

   

  Příprava
  Pomocí lisu nebo mixéru najemno rozmačkejte stroužky česneku.
  Česnek vložte do skleněné nebo porcelánové misky a přidejte jablečný ocet s medem. Celé zamíchejte. Směs přelijte do skleněné uzavíratelné nádoby a dejte do chladničky na 5 dní. Každý den však směs na chvíli z chladničky vyjměte a dobře ji promíchejte. Po 5 dnech je váš sirup hotový.

   

  Užívání
  Sirup můžete užívat v případě výskytu nějakého infekčního onemocnění, ale i jako prevenci. Konzumuje se tak, že 2 čajové lžičky sirupu rozmixujete ve sklenici vody. Pije se na lačný žaludek ráno po probuzení.

   

  Nezapomínejte, že uvedený sirup je extrémně silný, a proto ho nikdy nekonzumujte přímo. Vždy ho zřeďte s vodou!

   

  Česnekový sirup nejen potlačí růst patogenních bakterií, ale i podpoří váš imunitní systém, sníží krevní tlak a zredukuje hladinu špatného LDL cholesterolu v krvi.

   

  Pokud ho budete užívat jako prevenci jednou nebo dvakrát týdně, snížíte si výskyt chřipky, nachlazení nebo anginy.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...