Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BARBER SHOP

  I muži se mohou nechat hýčkat!

  16.12.2016 15:00 / styl google+ twitter facebook

  Nejenom ženy, ale také muži se rádi nechávají hýčkat, opečovávat a i oni chtějí vypadat dobře. Ba co víc, luxusně! Zatímco v klasickém kadeřnictví vás ostříhají, maximálně přistřihnou plnovous, v burbershopu se o vás, pánové, postarají, jako o královský poklad. Především, pokud zamíříte do Barber shopu Tutto Barbuto na pražských Příkopech!

  Tutto Barbuto lupa
  Nechte se hýčkat v Barber shopu Tutto Barbuto! | Tutto Barbuto

  Muži nepotřebují salon krásy, muži potřebují barber shop. Takové je motto Tutto Barbuto. 

   

  “Zakládáme si na kvalitě a ke každému máme individuální přístup. Díváme se na tvar hlavy a na celkový styl zákazníka, nejenom na trendy. Trend je jedna věc, ale tomu muži to musí slušet a celkově korespondovat s jeho typologií,” vysvětluje majitel barbershopu Konstantin Makarenko.  

   

  Díky individuálnímu přístupu dokáží specialisté v Tutto Barbuto udělat každému zákazníkovi speciální, nebo-li individuální účes. To samé se týká úpravy vousů, ať má muž plnovous nebo několikadenní “strniště”.  

  Barber Shop Tutto Barbuto se o vás, pánové, skvěle postará a už nebudete chtít jinam!
   

   

  K práci používají barbeři speciální strojky a hodně ostré břitvy, nikdo se ale nemusí bát. Specialisté, kteří s nimi pracují, vědí jak na to a zatímco my bychom se u zrcadla zcela jistě pořezali, v Tutto Barbuto je to, jak když vás po tváři hladí. Dležité je také, ať už po stříhání či holení, vše pečlivě ošetřit, případně dát výživové prostředky.

   

  “Používáme tu nejlepší kosmetiku, která je vytvořena speciálně pro barbershopy. Pracujeme v krásném prostředí, v pozadí hraje pohodová hudba, prostě vše pro to, abychom každého zákazníka uspokojili na maximum,” říká Makarenko, který je zastáncem toho, že muž by měl vypadat dobře za každé situace.

   

  A pokud se rozhodne nemít ježka a hladkou tvář, ale tak trochu vyčnívat, rozhodně by měl Tutto Barbuto navštívit. “O tom se nedá vyprávět, to se musí zažít. A všichni pánové, ať jsou to mladí muži či pánové v letech, kteří od nás odcházejí, a mnozí se i pravidelně vracejí, jsou spokojení. Navíc si u nás i odpočinou, protože je to vlastně jistá forma relaxu. Sednete si na křeslo a necháte se hýčkat,” dodává Konstantin Makarenko.

   

  V barbershopu poradí nejen co se aktuálních trendů týče, ale i co se kosmetické péče o vlasy či vousy týče. Každý člověk je jiný, každý potřebuje jinou péči, výživu a je dobré se vždy poradit s odborníky. Takže, pokud to chcete mít na tuty dobré, pak Tutto Barbuto to jistí! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...